TP-LINK Türkiye Yeni OfisindeDestek: Test Link
Kurumsal

TP-LINK Türkiye, gelişen iş hacmi ve buna paralel artan personel sayısı nedeniyle yeni ofise taşındı. Üç yıl içinde 10 kat büyüyen şirket, artık 1200 metrekarelik ofiste hizmetlerini sürdürecek.

2010 yılı sonunda Türkiye’de kendi ofisini açan ve kısa sürede yüzde 60 pazar payı ile sektör lideri haline gelen TP-LINK, gelişen iş hacmine paralel genişleyen kadrosu nedeniyle yeni ofisine taşındı. 2010 yılında 120 m2 alanda çalışmaya başlayan şirket, üç yıl içinde 40 kişilik kadrosu ile 1200 m2 alanda faaliyetine devam edecek.

TP-LINK Türkiye Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer, IDC verilerine göre kablosuz ağ pazarının dünya lideri olan TP-LINK’in Türkiye’de de kısa süre içinde önemli başarılara imza attığını vurgulayarak, “Gerek satış kanalımız gerek kullanıcı sayımız çok hızlı büyüdü. Buna paralel yapılanmamızı da sürdürdük. Bir yandan hem mağaza kanalına, hem de bayi kanalına yönelik kadrolaşma çalışmalarına devam ederken, diğer yandan ağ ürünleri için en önemli husus olan teknik destek yapılanması ile ilgili çalışmalarımızı durmaksızın devam ettiriyoruz. Önümüzdeki dönemde de büyümemizi sürdürmeyi planlıyoruz. Bu nedenle daha büyük ve sosyal alanları da olan yeni ofisimize taşındık” dedi.

TP-LINK’in yeni ofisi toplam 1200 metrekare büyüklüğünde iki kattan oluşuyor. Şirket büyümesine olanak verecek şekilde tasarlanan ofiste toplantı salonlarından oyun-eğlence odasına kadar her tür olanak sağlanıyor. Ekip olarak birlikte çalışmanın yanı sıra beraber eğlenmeyi de sevdiklerini belirten Dinçer, “Stresli iş yaşamına eğlenceli minik aralar vermeyi ihmal etmiyoruz. Motivasyonun ve çalışan memnuniyetinin had safhada tutulması için bu tür ufak ayrıntıların çok önemli olduğunu biliyoruz” dedi.

TP-LINK’in yeni adresi şöyle:

Şerifali Mevkii Barbaros Cad. Söyleşi Sk. Maysa Plaza No: 15/2 K: 3-4 Ümraniye – İstanbul
Tel: 0216-548 11 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.