Toshiba, Yeni Modelleri İle IFA 2013’teDestek: Test Link
İnternet

Toshiba, Almanya’nın Berlin kentinde 6- 11 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Tüketici Elektroniği Fuarı IFA 2013’te yeni notebook ve ultrabook modelleri, kablosuz ses sistemleri, Windows 8.1 tablet ailesi ve 4KTvleri ile damgasını vuracak.

IFA 2013‘te yer alan TOSHIBA’nın bazı yeni ürünleri:

İkisi bir arada laptop ve tablet Satellite W30t ile W30Dt; Arka aydınlatmalı klavye ve dokunmatik ekrana sahip ince tasarımlı, kolay taşınabilir ve çok özellikli 33,8cm (13,3″) laptop. Çıkarılabilen ekran, 500GB HDD’ye sahip çoklu-dokunmatik tablete dönüşüyor. Birinci sınıf eğlence ve taşınabilir üretkenlik sağlayan eksiksiz Windows 8.1deneyimi ve kapsamlı bağlantı seçeneklerine sahip. Satellite W30t ile W30Dt,tek bir cihaz olarak kullanıldıklarında daha uzun pil ömrü sunmak için hem klavyede hem de tablette birer pil ile donatıldılar. Ekran çıkarıldığında,33,8cm (13,3″) boyutunda çoklu dokunmatik bir tablete dönüşerek kullanıcılara geniş görüntüleme alanı sunuyor. 500GB HDD ile ortalama bir tabletten daha fazla dahili alan sunan tablet böylece kullanıcıların en sevdikleri içerikleri saklayabilmeleri için ekstra depolama alanı sunuyor.

İnce ve hafif tasarımla güçlü performansa sahip Satellite U ve M Ultrabook serisi; Uygun fiyata ince, hafif ve zengin özelliklere sahip olan tüm modeller, evde veya seyahat sırasında kullanmaya uygun, zarif ve ince bir tasarımla kullanışlılığı ve yüksek performansı bir arada sunuyor. Satellite U50t, Windows 8 ara yüzünde kolayca gezinebilmeyi sağlayan on nokta dokunmatik ekran ile donatılmış 39,6cm(15,6″) boyutlarındaki ilk Toshiba Ultrabook™. Yüksek performansına rağmen uygun fiyatlı olan bu Ultrabook™, canlı renklere sahip ekranı ve uzun pil ömrü ile hareket halindeyken bile konfor içinde izleme imkanı sunuyor. 39,6cm(15,6”) Satellite M50, M50t, M50D ve M50Dt, üstün eğlence deneyimi için en yeni ve en hızlı NVIDIA® ekran kartlarına sahip olma seçeneği sunuyor. Ek olarak, M50t ve M50Dt modelleri dokunmatik ekran özelliğine sahipken, M50D veM50Dt versiyonları ise AMD’nin yeni nesil APU işlemcileri ile donatıldı.

Satellite_W30t-A_webeyn

Yeni Toshiba Satellite ve Satellite Pro NB10 Dokunmatik notebook’lar; Taşınabilirlikten taviz vermeden zengin özellik yelpazesine sahip, ince, hafif ve kompakt yeni Satellite ve Satellite Pro NB10 notebook modelleri Windows 8’in tüm özelliklerine sahip olmanın yanı sıra dokunmatik seçeneği ile maliyet etkin bir notebook ya da okullar için uygun fiyatlı bir BT çözümü olarak geliştirildi. Her ikisi de uygun fiyatlara sahip Satellite ve Satellite Pro NB10 modelleri şık tasarımları, seçkin gümüş ya da siyah renkleri ve hafiflikleriyle hareket halindeyken veya sınıftayken eğlence veya üretkenlik için ideal eşlikçiler. HD çözünürlüğe sahip 29.5cm (11.6”) ekran tüm içeriklerin enince detayına kadar görüntülenebilmesini sağlıyor; tam boy klavye ise yazı yazmayı ve veri girişini daha kolay ve kullanışlı hale getiriyor. Tam bir mobil kullanım için 1 kg’dan başlayan hafiflikleriyle her iki model de taşınması kolay ve her yerde kullanıma uygun.

3D Full HD büyük ekran performansı sunan Toshiba L5 tv serisi; 3DFull HD çözünürlük, Edge LED ekran ve geniş ekran görüntü özellikli yeni L5serisi, 102cm (40”), 126cm(50”) ve 146cm (58”) olarak üç farklı ekran boyutuyla sunuluyor. L5serisi televizyonlar üç boyutlu görsel-işitsel deneyime uygun fiyata sahip olmak isteyen aileler için ideal. Hızlı, akıcı ve net detaylara sahip aksiyon sahneleri için AMR 200 resim işleme özellikli 3D Full HD özelliği, MHL desteği ve USB HDD aracılığı ile multimedya içerik oynatabilme gibi kapsamlı bağlantı özellikleri, Enerji tasarrufu için etkin çözüm sağlayan Edge LED arka aydınlatma gibi özelliklere sahip. Ayrıca 2D’den 3D’ye dönüştürme teknolojisi ile izleyicilerin kendilerinde mevcut olan film ve programların arşivlerini de kullanabilmelerine imkan veriyor.

Toshiba’nın yeni Encore tableti ile tanışın; Windows 8.1 için optimize edilen, hem üretkenlik hem de eğlence amaçlı dahili özellikler ve uygulamalar içeren yeni Encore tablet, oyun ve paylaşım uygulamaları arasında sorunsuzca geçiş yapmak isteyen kullanıcılar için ideal. Tek elle rahat kullanım için tasarlanan 20.32cm (8”) çoklu-dokunmatik ekranlı günlük kullanım için ideal. Seyahat halindeyken bile üretkenlik için ön yüklemesi yapılmış Microsoft Office Home & Student 2013 uygulaması ve ücretsiz müzik dinleme gibi Xbox uygulamaları ve cihazlar arası içerik aynalama için Xbox Smart Glass özelliğine sahiptir.

40L53xxwebeyn

Bluetooth özellikli taşınabilir kablosuz hoparlörler; Çeşitli Durumlarda kolaylıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanan TY-SP1EUve TY-SP3EU, ister arkadaşlarınızla bir araya gelmiş olun ister önemli bir toplantıda, her iki hoparlör de amacınıza uygun olarak oldukça kolay taşınabilmektedir. Kompakt tasarımlı TY-SP1EU, konferans görüşmelerinde kullanılan dahili mikrofon ile donatılmıştır. 2.1 kanallı stereo hoparlörTY-SP3EU dinleyenleri içine çeken sesler her iki cihaz da kullanıcıların uyumlu aygıtlardan doğrudan müzik oynatabilmelerini sağlayan Bluetooth® özelliğine sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.