Toshiba İş Amaçlı Ekran Pazarına Giriş YaptıDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Toshiba, bugün Amsterdam’da açılan ISE (Integrated Systems Europe) fuarında iş amaçlı ekran pazarına girdiğini duyurdu. Toshiba fuarda ilk kez profesyonel AV ve elektronik sistemlerindeki Toshiba’nın mevcut ve yeni çözümlerini ziyaretçilere sunuyor.

Japonya dahil pek çok bölgede 1990’ların başına dayanan bu alandaki güçlü mirasıyla Toshiba, İngiltere, Fransa, Almanya ile başladığı genişlemeye 2014 yılında Avrupa’daki diğer ülkelere de yayılarak devam edecek. Tüketici pazarındaki bilgi ve teknoloji birikimini birleştiren Toshiba, profesyonel pazarın günlük kullanım ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilen çözümlerle ve genişletilmiş garanti özelliği ve otel modları ile bu büyüyen pazara sağlam bir giriş yapıyor. Bu yeni kategori, Toshiba’nın iş amaçlı notebook pazarındaki deneyiminin üzerine kurularak özel bir dağıtım modeli üzerinden işletilecek.

TOSHIBA-ekran

Toshiba pazara eğitim, konaklama, sağlık, ulaştırma, perakende ve eğlence gibi farklı sektörlerin kendine özgü ihtiyaçlarını karşılamak üzere geniş bir ürün serisi ile giriş yapacak. Mevcut çözümler, 7/24 çalışan profesyonel yönlendirme ekranlarını ve tüm gün reklam gösterimi için kullanılan daha küçük boyutlu ekranları ve Ultra HD modeller için tasarlanan OPS bağlanabilirliğini kapsıyor.

Tüketici pazarında Toshiba’nın öncülük yaptığı Ultra HD’nin pazara girmesi ve ekranların internete bağlanabilirlik özellikleri bu pazara Toshiba’nın aktarabileceği uzmanlık alanlarından yalnızca ikisi.

Full HD’den dört kat daha net görüntü sağlayan Ultra HD, perakende, tasarım ve mimari sektörlerinde kullanım için ideal. Ayrıca günümüzün ekranlarındaki gelişmiş bağlanabilirlik özellikleri ise, iş amaçlı uygulamalara hem daha fazla içerik seçeneği açısından, hem de ekranların tek bir merkezi noktadan yönetilebilmesi açısından çok daha fazla esneklik sağlıyor.

ISE 2014’te gösterildi

Toshiba’nın ISE 2014’teki standında ziyaretçiler iş sektörlerine yönelik olarak tasarlanan ürün serileri ve çözümlerle tanışma fırsatı buluyor. Ayrıca gelecekte uygulanabilecek ürün ve çözümlerle ilgili öngörüler de ziyaretçilerle paylaşılıyor.

Gösterimi yapılan ürünlerin bir özeti

• Konaklama sektörüne özel ekranlar –entegre “Otel modu” ve 102 cm ‘e (40”) kadar ekran boyutu seçenekleri

• Yönlendirme ekranı amaçlı televizyonlar – 126 cm’e (50”) kadar ekran boyutu seçenekleri ile dahili gösterim özelliği bulunan ekranlar

• Profesyonel Yönlendirme özellikli Monitörler –178 cm’a kadar (70”) ekran boyutlarında 7/24 işletim

• Akıllı Levha Yönetim Sistemleri –tek bir merkezi yönetim noktasına bağlı çözümler

• Ultra HD Televizyonlar – 4K ekran çözünürlüklü 213 cm’e kadar (84”) ekran boyutları

• Dokunmatik Ekran Çerçeveleri – 178 cm’e (70”) kadar boyutlarda 6 noktalı optik dokunmatik ekran çerçeveleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.