Toshiba’dan Kurumlara Özel Yeni ProgramDestek: Test Link
Kurumsal

Toshiba-TNB A.Ş., İstanbul’da düzenlenen ve kurumsal iş ortaklarının katıldığı bir toplantıda yeni kurumsal yapılanma programı B2TOSHIBA’yı duyurdu. Kurumların bilişim ihtiyaçlarını karşılayacak olan yeni programda donanım temininden, BT süreçlerini planlayan yazılım ve premium hizmetlere kadar birçok seçenek bulunuyor.

Toplantıda konuşan Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Türkiye Distribütörü T.N.B. A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter, Toshiba’nın uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzmanlığı ile değişen kurumsal ihtiyaçlara en doğru şekilde yanıt verebilecek profesyonel çözümlerini birleştirip sunmak için B2TOSHIBA programını hayata geçirdiklerini ifade etti. Aytaç Biter sözlerine şöyle devam etti “Kurumsala özel ürünler ve profesyonel çözümler ile kurumsal verimliliğin ve karlılığın arttırılmasını amaçlayan bu programa büyük önem veriyoruz. Ar-Ge yatırımları ve güvenirlilik konusundaki yüksek algısı ile Toshiba, kurumların yatırımlarından maksimum faydayı sağlamasını amaçlamaktadır. Kuruma özel çözümlerle kurumsal firmaların işlerini geliştirmek ve güçlendirmesine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.”

Toshiba; küçük, büyük ve orta ölçekli kurumların özel ürün, finans ve satış sonrası servis ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan B2TOSHIBA programıyla rekabette öne çıkıyor. Toshiba’nın sunduğu bu program kapsamında, kurumsal özel sunulan ürünlere ek olarak Mobil Servis, No Matter What Garantisi, VIP Servis, Garanti uzatma, VIP Extra, Bakım Anlaşması, Yerinde Servis ve Operasyonel Kiralama gibi servisler yer alıyor.

Donanım çözümleri

130 yılı aşkın tecrübesi ve dünya çapında 100 milyon dizüstü bilgisayar satışından gelen tecrübesini kurumsal pazara aktaran Toshiba, kurumların her türlü bilişim ihtiyacını karşılayabilecek seçenekler sunuyor. Firmanın ürün gamında yer alan, sadece kurumlara yönelik ürünler olan Tecra ve Portege serisi dizüstü bilgisayar modelleri; güçlü, sağlam, yüksek performanslı yapıları, uzun pil ömrü ve şık tasarımlarıyla dikkat çekiyorlar.

Bu iki ürün ailesi sadece donanım özellikleriyle değil aynı zamanda Bağımsız Alman Enstitüsü TÜV Rheinland tarafından yapılan HALT (Highly Accelerated Life Testing) testinden de başarı ile geçmesiyle öne çıkıyor. HALT’ta bilgisayarlar, titreşim, 100 kg baskı, 76 cm’den düşme, -25/+70 derece arasında kullanım, sıvı dökülmesi ve benzeri işkence testlerinden geçiyor. Toshiba’nın Tecra ve Portege serisi modelleri bu testten başarı ile geçmiştir. (Toplantı sırasında bu testleri canlı olarak Aytaç Biter sahnede yaparak misafirlerini şaşırttı).

Yazılım ve finans çözümleri

Sunulan hizmetler arasında sadece donanım değil aynı zamanda yazılım ve finans çözümleri de yer alıyor. Kurumlara özel yazılımlar geliştiren Toshiba, BT süreç yönetimini de kolaylaştırıyor. Kurumların ihtiyaçları için özel olarak tasarlanan bu yazılım çözümleri bilişim teknolojilerinin verimli kullanılmasını sağladığı gibi şirketlerin bünyesindeki teknoloji envanterini takip etmeyi ve yönetmeyi kolaylaştırıyor. Finansal çözümler ile de yatırım maliyetlerini zaman yayma, vergi avantajlarından faydalanma, kiralama dönemi sonunda uygun koşullar ile satın alma veya yenileme alternatifleri sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.