Tivibu Şimdi de LG Smart TV’lerdeDestek: Test Link
İnternet

TTNET-logo-webeyn-yazi-yeni

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in oldukça popüler olan platformu Tivibu, şimdi de pazarın lider markalarından biri olan LG Smart TV’lerde de yerini alıyor. Üstelik uygulama, “Kırmızı Halı” filmleri de dahil ilk 3 ay hediye olarak sunuluyor.

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, yepyeni hizmetler sunmaya devam ediyor. İnternete bağlanabilen ve internet üzerinden yayın alabilen yeni nesil Smart TV’ler için geliştirilen Tivibu Smart TV uygulamasının yaygınlığı artıyor. Tivibu şimdi de LG Smart TV’ler içerisinde hizmet vermeye başladı. Tivibu Smart TV uygulaması, LG Smart TV’nin Premium içerik servisleri arasında yer alacak. Yüzlerce film ve dizi ile en sevilen programlar bundan böyle Tivibu ile LG Smart TV’lerde olacak.

LG Smart TV kullanıcıları, Tivibu Smart TV uygulaması ile 31 adet TV kanalı ve Tivibu’nun “Seç İzle” ve “Tekrar İzle” gibi gelişmiş servisleri ile zengin film, dizi içeriklerine ulaşabilecekler. Ayrıca Kırmızı Halı servisi ile en popüler filmler LG Smart TV kullanıcılarına sunuluyor olacak.

Tivibu-logo-webeyn

Tivibu yeni hizmetini “Üç ay hediye” kampanyasıyla başlatıyor. İlk üç ay abonelikle birlikte “Kırmızı Halı” içerikleri de hediye olacak. LG Smart TV sahibi TTNET aboneleri, cep telefonlarından 6606’ya “LG” yazıp göndererek 3 aylık “Hediye Smart TV Kodu” alabilecekler. Kampanya sene sonuna kadar devam edecek

Tivibu Smart TV ile “Tekrar İzle” ve “Seç İzle”

Tivibu’nun en çok kullanılan hizmetlerinden olan “Tekrar İzle” ve “Seç İzle” seçenekleri LG Tivibu Smart TV uygulamasında da yer alıyor. LG Tivibu Smart TV kullanıcıları ‘Tekrar İzle’ özelliği ile TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, eğlence ve yarışma programlarını yayınlanma tarihlerinden sonraki bir hafta boyunca istedikleri zaman, istediği kadar izleme olanağına sahipler. Tivibu Smart TV kullanıcıları ‘Seç İzle’ özelliği ile de, binlerce içerikten beğendiklerini seçip, seyredebiliyorlar.

LG’nin daha önce satışa sunduğu ve bundan sonra tüketicilere sunacağı tüm Smart TV’lerin Premium servislerinin içerisinde yer alacak Tivibu Smart TV uygulaması, çok daha eğlenceli ve farklı bir seyir deneyimi sunacak. LG televizyon sahipleri, televizyonlarını en son yazılımla güncelledikten sonra Tivibu servisine erişebilecekler.

İlginizi çekebilir: TTNET Müşterisi Olmayanlar da Tivibu Kullanabilecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.