Tivibu Ev’e Yeni Kanal: Spor Mozaik KanalıDestek: Test Link
İnternet

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, kullanıcılarına sunduğu uygulamaları arasına bir yenisini daha ekledi. Tivibu Ev kullanıcılarına sunulan yeni “Mozaik Ekran” özelliği ile aynı anda farklı kanallarda yayınlanan spor karşılaşmalarını izleyebilmek mümkün oluyor. Kullanıcılar Tivibu Spor Mozaik Kanalı ile aynı anda 6 maçı izleyebilecek ve kumandası ile dilediğini seçerek tam ekrandan izleyebilecek.

Tivibu Ev kullanıcılarına sunulan Tivibu Spor Mozaik Kanalı ile aynı anda 6 spor kanalını izlemek mümkün olacak. Kullanıcılar tek ekranda sunulan 6 spor kanalı arasından diledikleri kanalı kumanda ile seçerek tam ekrandan izleyebilecekler. Tivibu kullanıcıları müsabakaların detaylarını, takım isimlerini ve logoları ekrandaki bilgi alanında görebilecek. Kısacası, Tivibu Spor Mozaik Kanalı, sporseverlerin maç keyfini artıracak.

Tivibu-spor-yeni-webeyn

Tüm sporları tek ekranda toplayan Tivibu Spor Mozaik Kanalı’nda TivibuSpor 1, TivibuSpor 2, TivibuSpor 3, TivibuSpor 4 kanallarının yanı sıra EuroSport, EuroSport 2, TRT Spor, NTV Spor, Sports TV ve FB TV gibi ulusal kanallardaki spor içerikleri de yer alacak. Sporseverler, bu sayede özellikle hafta sonları İtalya, Fransa, Almanya ve İspanya Ligleri’nde birbiri ile çakışan maçları, spor haberlerini ve takımlar ile ilgili son dakika gelişmelerini tek ekrandan takip edebilecek, hiçbir golü ve önemli pozisyonu kaçırmayacak.

Tivibu Spor Mozaik Kanalı, Tivibu Ev’de 2. kanalda yer alıyor. Kullanıcılar HD yayınlara ise 377. kanaldan ulaşabiliyorlar.

Tivibu’nun sunduğu bu benzersiz yenilikle spor severlerin keyfi 6 kat daha artacak. Tivibu önümüzdeki dönemlerde de kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran uygulamalar geliştirmeye devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.