Tim Cook’tan Çalışanlara Steve Jobs MesajıDestek: Test Link
Diğer

Apple’ın hayata veda eden kurucusu Steve Jobs’un ölümünün ikinci yıl dönümünde Tim Cook, şirket çalışanlarına bir mesaj gönderdi.

Pankreas kanserine yenik düşerek 56 yaşında hayada veda eden Steve Jobs’un ölümünün ikinci yıl dönümünde Apple CEO’su Tim Cook, geçen yıl olduğu gibi bu yılda çalışanlara bir mesaj gönderdi.

Tim Cook’un Apple çalışanlarına gönderdiği mesaj, 9to5Mac adlı internet sitesi tarafından paylaşıldı. Tim Cook, gönderdiği mesajda çalışanlara Steve Jobs’un dünya ve şirket için ne kadar önemli birisi olduğuna değiniyor. Steve Jobs’un mükemmel bir insan olduğunu ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirdiğini söyleyen Tim Cook, sık sık Steve Jobs’u düşündüğünü, liderliğindeki inanılmaz gücü bulduğunu söyledi. Ek olarak Tim Cook, gönderdiği mesajda Steve Jobs’un anısını onurlandırmaya devam edeceklerini ve ruhunun ömür boyu Apple’ın temeli olacağını söyledi.

Gönderilen mesaj şöyle:

Team-

Tomorrow marks the second anniversary of Steve’s death. I hope everyone will reflect on what he meant to all of us and to the world. Steve was an amazing human being and left the world a better place.I think of him often and find enormous strength in memories of his friendship, vision and leadership. He left behind a company that only he could have built and his spirit will forever be the foundation of Apple. We will continue to honor his memory by dedicating ourselves to the work he loved so much. There is no higher tribute to his memory. I know that he would be proud of all of you.

Best,

Tim

Diğer bir yandan, Tim Cook’un CEO’luk koltuğuna geçmesinden sonra Apple’ın eski formunu kaybettiği tartışılırken, şirket tarafından tanıtılan yeni modellerle ilgili farklı rekorlar da gelmeye devam ediyor.

Sizce Apple, eski çizgisini koruyabilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.