Teradata Day 25 Eylül’deDestek: Test Link
Etkinlik

Teradata Türkiye tarafından düzenlenen Teradata Day, bu yıl 25 Eylül Perşembe günü gerçekleştirilecek.

Teradata Türkiye tarafından her yıl düzenlenen Teradata Day, bu yıl 25 Eylül Perşembe günü Shangri-La Bosphorus’da gerçekleştirilecek. Kurumsal Veri Ambarı, İş Zekâsı ve büyük veri alanında Türkiye’nin en geniş kapsamlı etkinliği olan, farklı sektörlerden çok sayıda profesyoneli ağırlamaya hazırlanan Teradata Day’in bu yılki teması “Veri Odaklı Gelecek” olarak belirlendi. Gün boyunca sürecek etkinlikte, Teradata müşterileri ve uzman danışmanları, çalışmalarının odağına veriyi yerleştiren kurumların elde ettikleri ve edebilecekleri başarılardan örnekler verilecek.

Teradata Day’in sabah oturumlarında, konuk konuşmacılar arasında yer alan Yahoo Veri Çözümleri Sistem Yönetimi Grup Müdürü Naoyuki Kakuda, Yahoo Japonya’nın veriyi kullanarak nasıl başarılı olduğunu anlatacak. Vodafone İngiltere İş Zekası Yöneticisi Niall Cottrill ise, küresel iş zekası dönüşüm programında rol oynayan kritik başarı faktörleri hakkında bilgi verecek.

Cüneyt Çakır hayalini anlatacak

Etkinliğin öğleden sonraki bölümünde, Teradata Türkiye’nin müşterileri arasında yer alan THY ve Migros’un başarı hikayelerine yer verilecek. THY İş Zekası Müdürü İbrahim Oral Emül ve Migros CIO Mustafa Bartın, kurumlarının Teradata Türkiye işbirliğinde gerçekleştirdikleri projeleri aktaracaklar. Teradata Day 2014’ün diğer bir konuk konuşmacısı olan FIFA hakemi Cüneyt Çakır ise “Bir hayalim vardı” başlıklı bir konuşma yapacak.

İngiltere’de Arsenal ve Leeds United futbol takımlarının yanı sıra ve Edinburgh rugby takımında kondisyoner olarak görev yapan Sportif Performans Kondisyonerleri Derneği Başkanı Yrd. Doç. Dr. Türker Bıyıklı da kişisel başarıda fiziksel performansın konumunu farklı bir bakış açısıyla değerlendirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.