Teknosa’nın Retrosa Ekibinden Özel Kampanya



Destek: Test Link
İnternet

Teknosa, “Çünkü geçmiş retroysa, gelecek Teknosa” sloganıyla tüketicileri için eşsiz bir kampanya başlattı. Teknosa, ‘Retrosa’ adını verdiği teknoloji ustası bir ekip sayesinde bir ay boyunca kampanyaya katılanların işlevini yitirmiş, bozuk veya eski ürünlerini alarak tekrar hayata kazandırıyor. Bununla da kalmayan Teknosa, Retrosa’nın yenilediği ürünün yanı sıra yeni ürünü de mağazadan tüketicisine hediye ediyor.

Teknosa’nın yepyeni kampanyası için bir araya gelen Retrosa ekibi, artık işlerine yaramayan teknolojik eşyaları kendilerine yollamalarını istiyor. Güncelliğini yitirmiş müzikçalar, cep telefonu, dizüstü bilgisayar ve buna benzer birçok ürün Retrosa tarafından elden geçiriliyor. 3 kişilik Retrosa Ekibi, zamanında severek kullanılan ancak kullanılamaz oldukları için unutulmuş bu eşyalara itibarlarını iade ediyor.

Kullanıcılar TeknosadanRetrosa.com adresine girerek, Retrosa ekibine eski eşyalarının fotoğrafını yolluyor, karşılığında Teknosa’dan istedikleri ürünün yenisini seçerek kampanyaya katılabiliyor. Yollanan eşyalardan jüri tarafından seçilen bir tanesi ise yeni Retrosa webisode’unun konusunu oluşturuyor. Retrosa ekibi eşyayı teslim aldıktan sonra, akla gelmeyecek yöntemlerle ürünü canlandırıyor.

41?29!’un Teknosa için hazırladığı Retrosa projesi www.teknosadanretrosa.com adresinden takip edilebiliyor. Site webisode takibi ve kampanya katılımı gibi işlevlerinin yanında, diğer kullanıcıların katılımlarını görmeyi ve onları oylamayı sağlayan eğlenceli bir galeri bölümünü de içinde barındırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.