TeamViewer Nedir ve Nasıl Kullanılır?Destek: Test Link
Nasıl Yapılır?

En popüler uzaktan yardım programı TeamViewer nedir, nasıl kullanır?

Ücretsiz olarak indirilebilen popüler program TeamViewer, internet üzerinden herhangi bir bilgisayar ile bağlantı kurmanıza imkân tanıyor. Bağlantı sağladığınız bilgisayarın başında oturuyormuşcasına herşeyi kontrol etme imkânı tanıyan TeamViewer uzaktan destek konusunda da çok iyi bir alternatif durumunda.

Sade ve şık bir arayüze sahip olan TeamViewer, dünya genelinde 100 milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih ediliyor.

Teamviewer‘ın Genel Özellikleri:
Uzaktan bakım, toplantılar, sunumlar, uzak bilgisayar ve sunuculara erişim, destek, yönetim, satış, ekip çalışması, ev ofis ve eğitim ihtiyaçalarını gerçek zamanlı karşılama gibi tüm farklı senaryolar için tek bir çözüm.
Çapraz platform bağlantıları desteği sayesinde Windows, Mac, Linux, iPhone/iPad ve Android işletim sistemlerinin tümünde kullanılabilir.
Güvenlik duvarları ve proxy ayarları olsa bile bunlara takılmadan ve ek bir konfigürasyona gerek olmadan çalışır.
Uzak bilgisayar üzerinde oynatılan müzikleri, videoları ve sistem seslerini anlık olarak görüp duyabilmenize olanak tanır.
Uzak masaüstü aracılığıyla yapılan toplantıların sesli ve videolu kayıtlarını yapabilme. Aynı zamanda entegre dönüştürücü sayesinde AVI formatına dönüştürebilme.
Bilgisayarlar ve kişi listenizde bulunan herhangi biriyle tek bir tıklamayla bağlantı kurabilme olanağı, bir başka değişle bağlantı kişilerinizin hızlı yönetimi.
Listenizde bulunan kullanıcılar veya kişilerden anlık olarak kimlerin çevrimiçi olduğunu kontrol etme şansı.
Listenizde bulunan kullanılarla anlık ileti fonksiyonu sayesinde grup sohbeti yapma ve çevrimdışı mesajlaşma.

Teamviewer 10 İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.