Tavsiye iOS Uygulamaları (Mayıs 2015)Destek: Test Link
iOS, Mobil Dünya

Her ay tavsiye etmek istediğimiz birkaç iOS uygulamasını paylaşmak istiyoruz. İşte bu ayın uygulamaları.

iOS platformu için birbirinden güzel ve işe yarar uygulama bulunuyor. Bu ay sizlere önerdiğimiz uygulamalar şöyle:

MixRadio

İlk olarak Window Phone kullanıcıları için çıktığında diğer platformlar tarafından kıskanılarak takip edilen MixRadio sonunda LINE’ın satın almasıyla birlikte iOS ve Android platformlarına ulaşmayı başardı. Dört gözle beklenen MixRadio, bugüne de mobil cihazlar için çıkmış en iyi müzik oynatıcı uygulamalarından bir tanesi.

MixRadio indir

E-Nabız

E-Nabız, Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan ve yayınlanan bir uygulama. Web üzerinden de yararlanılabilen hizmetin iOS uygulaması da sağlık bilgilerine kolay yoldan ulaşabilmelerine imkan sağlıyor.

Tüm sağlık bilgilerimizi E-Nabız üzerinde saklayabiliyor ve kendi yetklilendirdiğimiz hekimlerin bu bilgilere erişebilmelerini sağlıyoruz. Söz konusu bu bilgiler arasında tahlillerimiz, aşılarımız, kullandığımız ilaçlar ve alerjilerimiz yer alıyor.

E-Nabız indir

FileChat

Özel ve profesyonel yaşamda kullanabileceğiniz bir iletişim uygulaması olarak öne çıkan FileChat ile arkadaşlarınızla kesintisiz bir iletişim kurabilirsiniz. Uygulama, Google Drive ve Dropbox hesaplarıyla entegre bir şekilde çalışabiliyor.

FileChat indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.