Startup Kitchen’dan Yeni Bir Proje Daha: TuşlaDestek: Test Link
Mobil Dünya

Türkiye girişimcilik ekosistemine kendine has tarzı ile yepyeni bir soluk getiren Startup Kitchen, yeni projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. Kuluçka merkezinin ilk mobil uygulaması olan Tuşla, çağrı merkezleriyle olan karman çorman ilişkimizi yoluna sokmayı amaçlıyor.

Tuşla’yı açtığınızda sizi sade bir menü ve tüm seçeneklerin listelendiği çağrı merkezlerinin isimleri karşılıyor. Buradan işlem yapmak istediğiniz çağrı merkezini ve almak istediğiniz hizmeti adım adım seçebiliyorsunuz. Gerektiği yerde müşteri ya da abone numaranızı girerek, menüden almak istediğiniz hizmete kolayca ulaşıyorsunuz.

Tusla-App-Store-webeyn

Girdiğiniz abone ya da müşteri numaraları Tuşla uygulamasında kesinlikle kaydedilmiyor ve bu adım tamamen opsiyonel olarak sunuluyor. Yani isterseniz bu numaraları girmeyerek aramayı başlatabiliyor, çağrı merkeziyle görüşme başladığında abone bilgileriniz gibi ek bilgileri girebiliyorsunuz.

Tuşla sayesinde çağrı merkezlerinin telefonlarında dakikalarca beklemek ve istediğiniz menüye ulaşmak için insan üstü çaba sarf etmek son buluyor.

Tuşla’nın kullanması kolay ve anlaşılır arayüzü sayesinde menüden istediğiniz hizmete kolayca ulaşabiliyorsunuz. Eğer aradığınız çağrı merkezi uygulamada kayıtlı değilse “Geri bildirim” seçeneğinden istekte bulunabiliyor ya da “Tüm Çağrı Merkezleri” menüsünden seçerek arayabiliyorsunuz.

Uygulama şu anda en çok aranan ve geniş bir yelpazede seçenek sunan, TTNET, Yurtiçi Kargo, Garanti Bankası, Avea ve Hepsiburada çağrı merkezlerini kapsıyor. Kullanıcılar sürekli güncellenen çağrı merkezi veritabanı ile istedikleri hizmete en kısa yoldan ulaşabiliyor.

Tuşla’nın App Store bağlantısı için buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.