Startup İstanbul, Başarılı Girişimci ve Yatırımcıları Türkiye’de Ağırlıyor



Destek: Test Link
Etkinlik

Etohum tarafından 30 Eylül tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek olan Startup İstanbul etkinliği, 40 farklı ülkeden 1000 katılımcıyı Türkiye’de buluşturuyor.

Girişimcileri hızlandıran ve erken aşama yatırımlarını yapan Etohum, Startup İstanbul’da umut vadeden 100 girişimi dünyanın en etkili 200 yatırımcısıyla bir araya getiriyor. Startup İstanbul, 1000 katılımcıya ev sahipliği yapacak.

Teknoloji girişimcilerinin sayısını artırmak ve uluslararası networking ortamı yaratmak amacıyla düzenlenen Startup İstanbul, farklı coğrafyalarda cesur ve özgün çalışmalara imza atan girişimcilere ev sahipliği yapacak. Bu projelerden biri de, Startup İstanbul öncesi Microsoft İstanbul ofisinde düzenlenecek olan mentorluk ve eğitim programına katılmaya hak kazanan Guatemala’dan Zynn adlı girişim. “Startup İstanbul, bize 500 Startups, Microsoft, Twitter, SAP, IBM gibi şirketlerin önünde sunum yapma şansı verdi. Bu şirketimizi büyütebilmek için büyük bir fırsat” diyen Zynn’in kurucusu Maria Leal, kendisinin ve diğer kurucu ortağının yol masraflarını karşılayabilmek için internette bir kampanya bile başlattı.

Farklı ülkelerdeki girişimci kültürünü ve yapısını anlama, küresel fırsatları yakalayabilme ve dünyanın dört bir yanındaki yatırımcılarla tanışma imkanı sunan Startup İstanbul, ABD Almanya, Fransa, Azerbaycan, İran, Pakistan, Mısır, Dubai, Bulgaristan, Polonya, Sırbistan, Ukrayna, Londra, Umman, Slovenya, İspanya, Macaristan, Moldova, Kuveyt, Kosta Rika, İsveç, Belçika gibi daha pek çok ülkeden yatırımcıyı ve girişimciyi ağırlayacak.

Startup İstanbul’un belli olan diğer konuşmacıları ve program akışı hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için www.startupistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.