Spotify’ın Siyah Ağırlıklı Yeni Tasarımı YayındaDestek: Test Link
İnternet

Spotify, siyah ağırlıklı yeni ve şık tasarımını kullanıma sundu. Uygulama, daha koyu renkteki teması, yenilenen tipografisi ve daha yuvarlak simgeleri ile yeni bir görünüme kavuştu.

Spotify, kullanıcıların müziği yönetmenin başka yollarını aradığını da belirterek ‘Müziğiniz’ kısmını kullanıma sundu. Kullanıcılar bu kısımdan kendi isteklerine göre müzik koleksiyonunu kaydebilecek, düzenleyebilecek ve bu kısım ile gözatmak daha kolay hale gelecek.

Ayrıca Spotify, Gözat özelliğini de iyileştirdiğini ve böylelikle çok daha odaklı ve yerel bir içerik sunacağını belirtiyor.

Spotify Ürün Direktörü Michelle Kadir, “Spotify kullanıcılarının, müzik servisleri arasında en şık görünene – üstelik de kullanımı kolay ve tüm cihazlarda tutarlı bir uygulamaya sahip olmalarını istedik. Yeni tasarımımız, en önemli olan unsura odaklanıyor: müziğe. Müziğiniz kısmı ile artık müzik koleksiyonunuz favori müziğinizi düzenlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı” şeklinde konuştu.

Spotify’ın yeni tasarımı, Müziğiniz kısmı ve güncellenen Gözat bölümü bugünden itibaren kademeli olarak iPhone, masaüstü ve web kullanıcılarına sunulacak ve kısa sürede tüm platformlarda kullanılabilir hale gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.