Sosyal Ağlardaki Alışveriş Tek Bir Platformda: Social BuyDestek: Test Link
İnternet, Sosyal Ağlar

Social_Buy_webeyn

Çok kısa bir süre içerisinde dünya genelinde popüler olan hsmaker.com ve gplus.to ile yakından tanıdığımız Şirzat Aytaç, yeni bir platform ile karşımıza çıktı. Sclby.com, sosyal ağlardaki alışverişe farklı bir bakış açısı getiriyor.

Sclby‘ın mantığı ise oldukça basit. Twitter ve Instagram‘da paylaştığınız içeriklere #sclby ve Sclby.com adresinde yer alan satış yaptığınız ürünle ilgili kategorileri (örneğin #iPhone, #iPad) hashtag olarak eklediğinizde editörler tarafından kontrol edildikten sonra Social Buy (Sclby.com) üzerinde çıkmaya başlıyor. Böylelikle ürününüzü sosyal ağlar üzerinden daha hızlı ya da daha kolay bir şekilde satabilmek, daha kolay alıcı bulabilmek mümkün oluyor.

Entegreli platformlar arasında şimdilik sadece Twitter ve Instagram bulunuyor. Facebook‘un bulunmamasının nedeni, tahmin edebileceğiniz gibi Facebook‘ta hashtag sisteminin olmaması.

Sclby.com‘da listelenen ürünleri köşelerindeki yıldız işareti ile favorilerinize ekleyebiliyor ve daha sonra incelemek istediklerinize kolaylıkla tekrar bakabiliyorsunuz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.