Sony’den Benim Tarzım Benim Selfie’m YarışmasıDestek: Test Link
Mobil Dünya

Sony Mobile, Oxford University Press tarafından 2013 yılının kelimesi seçilen ve son ayların en çok kullanılan kelimesi ‘selfie’ ile Xperia Z1’in AR Effect uygulamasını eğlenceli bir yarışmada buluşturuyor.

27 Ocak – 31 Mart 2014 tarihleri arasında Sony Mobile’ın Facebook sayfasından gerçekleşecek yarışma kapsamında, kullanıcılar ‘selfie’nin sınırlarını yaratıcılıkla zorluyor. Yarışmacılar uygulama üzerinden fotoğraflarına Xperia Z1’in AR Effect’inden ilham alan eğlenceli efektler ekleyerek sıra dışı selfie’lerle yarışmaya katılmaya hak kazanıyor.

Benim Tarzım Benim Selfie’m yarışmasına katılanlar yaratıcılık, kurgu, fotoğraf kalitesi ve selfie’lerine alacakları beğeni kriterlerine göre Sony Mobile özel jürisi tarafından değerlendirilecek.

Yılın en eğlenceli selfie’lerini yaratacak yarışmada seçilecek en tarz selfie’ler arasından birinci Sony Xperia Z1, ikinci Sony QX10 Lens, üçüncü Sony SmartWatch 2, dördüncü Sony Portable USB Charger ve beşinci ise Sony Stereo Bluetooth Kulaklık kazanacak.

Yarışmaya katılmak için buraya tıklayarak Sony Mobile TR Facebook sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.