Sony, Xperia Z İle Eski Başarısını YakalayacakDestek: Test Link
Mobil Dünya

Sony_Xperia_Z_webeyn

Bir süre önce Sony’nin tanıttığı yeni amiral gemi modeli Xperia Z, Sony’e eski başarısını geri kazandıracak gibi gözüküyor.

Bir süre önce çeşitli ülkelerde satışa sunulan Sony Xperia Z’nin satış rakamlarıyla ilgili firma yetkililerinden henüz resmi olarak açıklama gelmedi fakat, Digitimes’ın çeşitli kaynaklardan elde ettiği bilgilere göre Xperia Z’ye olan talep oldukça yoğun.

Xperia-Z-webeyn

Almanya, Hong Kong, Fransa, Japonya, ve Tayvan‘da ön satışa sunulduğunda yoğun taleple karşılanmış olan Xperia Z’nin stokları ön satışa sunulduğu gün içerisinde tükenmiş. Xperia Z’nin Sony’nin son zamanlarda oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşan en başarılı telefonu olduğu kaynaklar tarafından belirtiliyor.

Geride bıraktığımız yıl içerisinde 34 milyon akıllı telefon satan Sony, içinde bulunduğumuz 2013 yılı içerisinde 50 milyondan fazla akıllı telefon satmayı hedefliyor.

Sony Xperia Z, daha önceki haberlerimizde de sizlerle paylaştığımız gibi Mart ayı içerisinde ülkemizde satışa sunulacak. Fiyatının ise 2000 TL civarında olacağı tahmin ediliyor. Bir süre sonra Xperia Z‘yi inceleyecek ve sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın…

Yorumlar

  1. Gold Teknoloji Market görevlilerinden öğrendiğim bilgilere göre telefonun fiyatı onlara 1600-2200TL arasında olacağı söylenmiş, Ayrıca telefonun özellikleri ilk olduğu için yoğun talep yaşanmasınında doğru olduğunu düşünüyorum.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.