Sony Xperia T2 Ultra Türkiye’de Satışa SunulduDestek: Test Link
Mobil Dünya

Xperia ailesinin bir süre önce tanıtılan yeni üyesi Xperia T2 Ultra, Türkiye’de satışa sunuldu.

Geniş ekranlı akıllı telefonlar kategorisindeki modellerden olan Sony Xperia T2 Ultra, akıllı kamera, harika ekran ve büyük eğlenceyi 6 inç ekran boyutuyla sunuyor. Sony Xperia T2 Ultra, 7,6 mm inceliği ve 173 gram ağırlığı sayesinde ceket cebine dahi kolayca sığabiliyor.

Sony Xperia T2 Ultra ile eğlence dünyası, muhteşem ekran kalitesiyle ayağınıza geliyor. Xperia Lounge uygulamasını kullanarak alabileceğiniz kod ile Xperia Privilege uygulaması üzerinden istediğiniz 3 adet filmi ücretsiz olarak indirip 6 inç’lik HD TRILUMINOS ekranda izleme keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca Sony Xperia T2 Ultra, üstün performansıyla oyunseverlere de kesintisiz eğlencenin kapılarını aralıyor.

Sony Xperia T2 Ultra’nın içinde Sony’nin en iyi dijital görüntüleme teknolojilerini ve Sony’nin akıllı sosyal kamera ekosistemini bir arada sunan, kendi sınıfının en iyisi 13 megapiksellik bir kamera yer alıyor. Bu etkileyici kamera, aynı zamanda olağanüstü bir fotoğraf çekimi deneyimini mümkün kılıyor. Akıllı sosyal kamera uygulamaları, geliştiricilerin hem işlevselliği artırmak hem de fotoğraf makinesinin rolünü yeniden tanımlamak için ek uygulamalar oluşturmalarına da olanak tanıyor.

Teknik Özellikler

• TRILUMINOS ve Mobile BRAVIA Engine 2 ekran teknolojisinde 6” HD ekran (720p)
• Cep telefonu için Exmor RS özelliğine sahip 13 MP fotoğraf makinesi
• Exmor R özelliğine sahip 1,1 Mp ön yüz kamerası
• Sony’nin NFC özelliğine sahip aksesuarlarından oluşan ekosistemine “tek dokunuşla” erişim
• 1GB RAM, 8GB dahili hafıza (Micro SD kart ile 32GB’ye kadar artırılabilir)
• Snapdragon dört çekirdekli 1,4 GHz işlemci
• 3000 mAh dahili batarya

Sony Xperia T2 Ultra’nın fiyatı: 1.399 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.