Sony Xperia S İçin Jelly Bean Güncellemesi GeliyorDestek: Test Link
Mobil Dünya

Sony-Xperia-webeyn-2

2012 yılı ortasında Türkiye’de satışa sunulan Sony Xperia S için Jelly Bean güncellemesi geliyor.

Android Central adlı sitenin haberine göre önümüzdeki günlerde Sony Xperia S için Android Jelly Bean güncellemesi kullanıcılara sunulacak.

Bir süre önce Sony tarafından da doğrulanan ve uzun zamandır beklenen güncellemeye önümüzdeki günlerde kullanıcılar kavuşmuş olacak.

Sony-Xperia-S-webeyn

Yurt dışında kısa zaman içerisinde kullanıcılara dağıtılacak olan güncelleme, büyük ihtimalle birkaç ay içerisinde Türkiye‘deki kullanıcılar için de yayınlanacak.

Güncelleme yayınlandığı zaman bildirimlerden gerekli bildirimi alırsınız ancak yine de daha çabuk farkında olmak ve güncellemek için belirli aralıklarla yazılım güncelleme bölümünü kontrol edebilirsiniz.

Android ve Xperia S güncellemesiyle ilgili yeni gelişmeler olduğunda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar

  1. Anlamadığım bir şey var neden güncelleme dağıtımına başlandığı zaman türkiye ye gelmesi bir ay kadar sürüyor pc companion üzerinden güncelleme dağıtılmayacak mı ?

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. Türkiye’deki taşıyıcılar (Turkcell, Vodafone, Avea) aynı zamanda satış noktaları olduğu için güncelleme üzerinde kendi uygulamalarını da entegre edip kilitledikten sonra güncellenmesine izin veriyor. Bu yüzden de Türkçeleştirme çalışmaları yanı sıra bazı ek uygulamaların da eklenmesi ile süreç uzuyor. Ama birkaç ay sürmez, en fazla 2 hafta sonra gelmiş olur. Aynı süreci ICS güncellemesi ile de yaşamıştık. Haziran 2. haftaya kadar almış oluruz tahminen güncellemeyi…

    Thumb up 0 Thumb down 0

  3. Bir Sony hayranı ve severi olarak bu Jelly Bean gücellmesi beni bile sıktı artık. Her zaman arkasında olduğum Sony güncelleme konusunda bu kadar mı pasif kalır. Üstelik Amiral gemisi olan modellerini en sona bırakıyor. Amaç ne anlamış değilim. Mayıs ayı sonu dedi Mayıs çıkacak daha birşey yok. Artık bir açıklama gelir yakında yaz sonu Jelly Bean hazır diye. Keşke hiç vermeyecem deseydi de root yapıp uygun bir rom arayışına girseydik. Zaten geelcek diye orjinallik bozulmasın dedik iyi halt ettik. Dünya devi bir firmada böyle yaparsa artık gerisini siz hesap edin.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.