Sony Xperia M2 Türkiye’de Satışa SunulduDestek: Test Link
Mobil Dünya

Bir süre önce düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde Sony’nin tanıttığı yeni modellerden olan Xperia M2, Türkiye’de satışa sunuldu.

Xperia M2, üstün işlemci performansı, uzun ömürlü bataryası ve OmniBalance tasarımıyla sınıfının en ince, en iyi kamerasına ve 4.8 inç ile sınıfının en geniş qHD çözünürlüklü ekranına sahip 4G LTE akıllı telefonu.

Xperia M2 8MP kamerası, Exmor RS, Autoscene Recognition ve HDR ile Sony’nin Cyber-Shot kameralarının uzmanlık ve teknolojisini barındırıyor. Xperia M2, Sony’nin benzersiz akıllı kamera uygulamaları Social Live, Timeshift ve Picture Effect uygulamalarıyla birlikte sunuluyor.

Sony-Xperia-M2-webeyn-2

8.6mm inceliğindeki Xperia M2, hem sınıfının en ince telefonu hem de 4.8 inç qHD ekranıyla sınıfının en geniş ekranına sahip. Qualcomm® SnapdragonTM 400 işlemci, 1.2 GHz quad-core CPU ve 4G LTE’yi birleştirerek üstün bir hızda çalışan Xperia M2, 2300 mAh piliyle de hız ve dayanıklılık arayan hareket halindeki kullanıcıların tüm beklentilerini karşılıyor.

Sony Xperia M2, siyah, beyaz ve mor olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle farklı tarzlara hitap ediyor. Sony Xperia M2’nin fiyatı ise 999 TL.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.