Sony Xperia E Türkiye’deDestek: Test Link
Mobil Dünya

Sony-Xperia-webeyn

Sony Xperia ailesinin yeni üyesi olan Xperia E modeli Türkiye’de.

Xperia E, sahip olduğu HD ses ve gürültü engelleme teknolojisi ile olağanüstü görüşme kalitesi sağlarken, veri kullanımı takip özelliği sayesinde de internet masraflarını kontrol altına almaya yardımcı oluyor. Xperia E, siyah ve beyaz renk alternatifleriyle tüm cep telefonu satış noktalarında kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Xperia’nın yeni Mini’si Xperia E, kompakt tasarımının içine HD ses, veri kullanımı ve batarya gücü yönetimi gibi kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılayacak maksimum özellikler sığdırıyor.

Şık ve minimal tasarımıyla dikkat çeken yeni Xperia E, veri kullanım takip özelliği sayesinde internet trafiğinin kolaylıkla takip edilmesini sağlarken, uzatılmış bekleme modu (Stamina Mod) özelliğiyle de şarj kullanım süresini dört kat arttırıyor. Xperia E, kullanıcılara HD ses kalitesi ile her zamankinden daha net telefonla görüşme deneyimi sunuyor. Ayrıca, arka plandaki sesleri engelleyen gürültü engelleme özelliği, kullanıcılarına gürültülü mekânlarda bile rahatlıkla telefonla konuşma imkânı sağlıyor.

Xperia-E-webeyn

Stamina Modu ile 4 kat arttırılmış şarj
Xperia E ekranı kapalıyken, Wi-Fi, veri trafiği ve birçok uygulamayı pil ömründen tasarruf etmek amacıyla devre dışı bırakıyor. Öte yandan, arama ve mesajlaşma fonksiyonları normal olarak çalışmaya devam ediyor. Cihazın ekranına dokunduğunuzda ise bekleme modu devre dışı kalarak tüm fonksiyonlar yeniden normale dönüyor.

XLOUDTM ses teknolojisine sahip “WALKMAN®” uygulaması, 3D surround ses sistemi ve manuel ekolayzır özellikleri ile üstün bir ses kalitesi sunan Xperia E ile kullanıcılar, kablosuz DLNA bağlantısıyla televizyon, tablet bilgisayar ve PC ortamından istenilen içeriği kolaylıkla görüntüleyip, paylaşabiliyor.

Android 4.1 Jelly Bean güncellemesiyle Xperia E siyah ve beyaz renk alternatifleriyle tüm cep telefonu satış noktalarında kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Teknik özellikler

Renkler: Siyah – Beyaz
Boyutlar: 113,5 x 61,8 x 11,0 mm
Ağırlık: 115,7 gram
İşletim Sistemi: Google Android™ 4.1 (Jelly Bean)
İşlemci: 1 GHz Qualcomm Snapdragon™ MSM7227A
Kamera: 3.2 megapiksel kamera, 4x dijital zoom, coğrafi etiketleme özelliği, kendinden zamanlı, web’e gönderme, dokunmatik çekim, video kayıt
Ekran: 3,5 inç – 320×480 piksel çözünürlük – 262.000 renk TFT – çizilmez cam
Hafıza: Dahili depolama alanı: 4 GB (2,2 GB’a kadar kullanıcı erişimli bellek)
Ek bağlantı slotu: microSD™, 32 GB’a kadar depolama
Batarya: 1530 mAh Normal, 1500 mAh Minimum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.