Snopy Rampage SN-R5 Kulaklık İncelemesiDestek: Test Link
İnceleme

Snopy Rampage SN-R5 oyuncu kulaklığını inceliyoruz.

Oyunculara özel olarak satışa sunulan çeşitli ekipmanları sık görüyoruz. Snopy Rampage SN-R mikrofonlu kulaklık, oyun tutkunlarına özel olarak hazırlanan ekipmanlardan birisi. Ergonomik tasarımı sayesinde kulakları rahatsız etmeyen ve yüksek ses kalitesine sahip olan kulaklık, dışarıya da ‘neredeyse’ ses sızdırmıyor ve taktığınızda kulaklarınızın tamamını kaplayacak şekilde tasarlanmış.

Snopy-Rampage-SN-R5-webeyn-3

Kırmızı ve mavi olmak üzere iki farklı renk seçeneğinin sunulduğu ürünün kablosu oldukça kalın ve diğer pek çok kulaklığa göre çok daha uzun. Mikrofon, malzeme kalitesi ve dayanıklı yapısının avantaj sağladığı kulaklık üzerine monte edilmiş olarak geliyor ve yüksek performans sağlıyor. Ayrıca dış tarafta yer alan LED ışığın çok daha güzel bir görünüm sunduğunu söylemek gerekiyor.

Altın kaplama uçlu mikrofon ve hoparlör jaklarıyla iletkenliğin maksimum seviyede olduğu üründe tasarımın, malzeme kalitesinin, dayanıklılığın, ses kalitesinin ve kullanım rahatlığının ‘düşünüldüğünü’ özellikle söyleyelim. Kulaklık konusunda arayış içerisinde olan oyuncular için başarılı bir ürün olmuş.

Snopy-Rampage-SN-R5-webeyn-2

Mikrofon:
-62dB +3dB
2.2K Ω

Kulaklık:
32 Ω
20-22000 Hz
105dB +3dB
2.2 metre kablo

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.