Seçilmiş En Yeni Savaş OyunlarıDestek: Test Link
Popüler Flash Oyunlar

Savaş oyunlarını oynarken çok heyecanlı maceraların içerisinde kendimizi bulabiliyoruz. Bu oyunların en güzel yanlarından biriside ilerlemeli olmalarıdır. Oyunlarda ilerlediğimiz için daha sürükleyici oluyor ve oyundan daha fazla keyif alıyoruz. Ayrıca bu oyunlarda gücümüzü de test edebiliyoruz. Dünyayı kurtarabiliyor ya da kötülerin hain planlarına engel olabiliyoruz. Şimdi sizler için seçtiğimiz iki savaş oyununa göz atalım.

Tüm savaş oyunları için tıklayın!

İkili Çatışma 2

Bu oyunda ilk olarak kendinize bir karakter oluşturmanız gerekiyor. Oyuna girdiğinizde size hazır bir karakter veriliyor ama siz isterseniz bu karakterin özelliklerini değiştirebiliyorsunuz. Rengini, üstündeki kıyafeti ve şapkasını değiştirdikten sonra Perk yani ekstra özellikler alabiliyorsunuz. Oyuna girdiğinizde amacınız karşınızdaki rakibi silahlar ile vurarak aşağıya düşürmektir. Fakat bu oldukça zor olabilmektedir.

ikili-catisma-2 Oyun 2 kişide oynanabilmektedir. 1. Oyuncu yön tuşları ile karakteri yönlendirirken Z tuşu ile bomba atıyor, X tuşu ile de ateş ediyor. 2. Oyuncu ise W,A,S,D ile karakterini yönlendirirken T tuşu işe bomba atıyor, Y tuşu ile de ateş ediyor. Oyunu iki kişi oynadığınızda daha zevkli olabiliyor. Ayrıca her bölüm geçtiğinizde çok daha zor rakiplerle karşılaşıyorsunuz.

İkili çatışma 2 oyunu oyna: http://www.sunoyun.com/ikili-catisma-2

Orman Zombileri

orman-zombileri

Oyunda askerimiz zombiler tarafından ormana sıkıştırılmış. Askerimizde kendisine sığınacak bir yer bulmuş. Görevimiz ise bize saldırmaya gelen zombileri öldürmek. Bunun içinde elimizde çok iyi silahlar olacak. Fakat oyuna başladığımız basit bir silahla başlıyoruz. Kısacası oyundan keyif almak için biraz oynamak gerekiyor. Zombi öldürdükten para kazanıyorsunuz, kazandığınız para ile hem silahınızı güçlendirebiliyor hem de başka silahlar alabiliyorsunuz.

Oyunu fare ile oynuyorsunuz. Fare ile nişan alıp, düşmanlarınızı yok ediyorsunuz. 1,2,3,4,5,6 tuşları ile de silahlarınızı değiştiriyorsunuz. Yani bir silahı aldıktan sonra başka bir silahı da kullanabiliyorsunuz. Ayrıca kazandığınız para ile sığınağınızı çok daha iyi hale getirebiliyorsunuz. Dikenli teller çekebiliyor ya da helikopterle yardım isteyebiliyorsunuz. Kısacası oyunu kısa bir süre oynadıktan sonra oldukça keyif almaya başlıyorsunuz.

Orman zombileri oyunu oyna: http://www.sunoyun.com/orman-zombileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.