SanDisk’ten Hız ve Stil Sahibi Yeni USB Flash SürücülerDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Flash bellek depolama çözümlerinde dünya liderlerinden biri olan SanDisk, pazara üç yeni USB flash sürücü sundu: SanDisk Ultra USB 3.0, Cruzer Orbit ve Cruzer Force USB.

SanDisk Ürün Pazarlama Müdürü Philippe Willams, üç yeni ürünle ilgili “Verinin yönettiği dünyamızda, hızlı, güvenilir ve şık flash sürücülerin oluşturduğu ürün yelpazemizi devamlı olarak genişletmenin ne derece önemli olduğunun farkındayız” derken, “kullanıcılara önemli dosyaları için gerekli ekstra depolama kapasitesi sağlayan yeni USB çeşitleri sunuyor olmaktan ötürü heyecanlıyız” şeklinde konuştu.

SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Sürücü

SanDisk-Ultra 3.0-webeyn

SanDisk Ultra USB 3.0 flash sürücü, 80 MB/sn’ye ulaşan hızı sayesinde USB 2.0 sürücülere göre kullanıcıların büyük dosyalarını 4 kat daha hızlı aktarmalarını, depolamalarını ve paylaşmalarını sağlıyor. Sürücünün yüksek performans hızı sayesinde belgelerinizi, yüksek çözünürlükteki fotoğraflarınızı ve HD kalitede video ve diğer büyük dosyalarınızı kolaylıkla aktarabilirsiniz. 5 yıllık sınırlı garantili SanDisk Ultra USB 3.0 flash sürücüye, 16GB – 64GB arası kapasitelerle sunuluyor.

Cruzer Orbit™ USB Flash Sürücü

SanDisk-Cruzer-Orbit-webeyn

Cruzer Orbit USB flash sürücü, 360 derece döner tasarımı ile verilerinizin depolanması, aktarımı ve paylaşımı için kolay ve kullanışlı bir yöntem sunuyor. Çok yönlü cep tipi bu flash sürücünün, kullanılmadığı zamanlarda zarar görmesini engellemek üzere USB bağlayıcıyı örten koruyucu bir kapağı da bulunuyor. Kompakt şekli ile bu flash sürücü, en önemli dosyalarına kolay ve portatif erişim arzulayan kullanıcılar için ideal bir çözüm. Hem eğlenceli hem de pratik tasarımı ile Cruzer Orbit USB flash sürücü, hareketli yaşam koşullarınıza uyum sağlamak üzere geliştirildi.

Uzunluğu 4 cm’den az ve genişliği 0,6 cm’den biraz fazla olan bu yüksek kapasiteli sürücü cepte, sırt çantasında veya kol çantasında taşımak için birebir. Ayrıca, geniş kapasitesi sayesinde videolar, fotoğraflar, müzik dosyaları ve ofis belgeleri gibi yüksek hacimli dosyalarınızı rahatlıkla saklayabilirsiniz. Cruzer Orbit USB flash sürücüye 8GB – 32GB arası kapasitelerle ve 18,90 TL – 49.90 TL arası tavsiye edilen satış fiyatlarıyla ulaşılabiliyor.

Cruzer Force™ USB Flash Sürücü

SanDisk-Cruzer-Force-webeyn

Dayanıklı metal kaplaması ile Cruzer Force USB, şık bir tasarıma sahip ve dosyalar için yüksek düzeyde koruma sağlıyor. Modayı ve sağlamlığı birleştiren çok ince tasarımı ile Cruzer Force USB flash sürücü, parola koruması yazılımı sayesinde gizli dosyalarınızı güvenle saklarken sürücüdeki geri kalan bilgileri paylaşıma açmanıza imkan veriyor.

Zarif kompakt tasarımı ve cömert kapasitesi ile Cruzer Force USB flash sürücü, dosyalarınızı kolaylıkla yedeklemenizi, aktarmanızı ve paylaşmanızı sağlıyor. Cruzer Force USB flash sürücüye 8GB – 32GB arası kapasitelerle ve 18,90 TL – 49.90 TL arası tavsiye edilen satış fiyatlarıyla ulaşılabiliyor.

SecureAccess yazılımı ile yüksek düzeyde güvenlik

Tüm flash sürücüler, güvenli dosya şifreleme ve parola koruması sağlayan SanDisk SecureAccess Yazılımı ile birlikte geliyor. SanDisk SecureAccess™ yazılımı sahip olduğu 128-bit AES dosya şifreleme ve parola koruması özellikleri sayesinde gizli dosyalarınızı güvenle saklarken sürücüdeki geri kalan bilgileri gönül rahatlığıyla paylaşıma açmanıza imkan veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.