SanDisk’ten 64 GB microSDXC KartDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Pazardaki en yüksek hıza sahip Sandisk Extreme microSDXC kart, 80MB/sn’ye varan okuma ve 50MB/sn’ye varan yazma hızlarıyla; gelişmiş peşpeşe çekim performansı, hızlı veri ve dosya aktarımı, hareketli fotoğraf ve seri çekim özellikleri sunuyor.

Flash bellek depolama çözümleri alanında dünya liderlerinden biri olan SanDisk, dünyanın en hızlı 64GB microSDXC olan SanDisk Extreme microSDCX kartını pazara sundu. SanDisk’in duyurusunu yaptığı SanDisk Extreme® microSDHC™ ve microSDXC™ UHS-I kartları; akıllı telefonlar, tabletler ve fotoğraf makineleri için hızlı bir ek bellek isteyen kullanıcıların tercihi olacak.

Pazardaki en iyi hıza sahip microSDXC kart, 80MB/sn’ye varan okuma ve 50MB/sn’ye varan yazma hızlarıyla, gelişmiş peş peşe çekim hızı performansı, hızlı veri ve dosya aktarımı, hızlı hareketli fotoğraf ve seri çekim özellikleri sunuyor. Bu bellek kartı, veri yakalamak ve saklamak üzere depolama alanını anında yükseltme özelliği ile aynı zamanda Android ile çalışan 64GB kapasiteli cihazlar için de ideal.

SanDisk-microSDXC-webeyn

En yeni fotoğraf makineleri ve spor/aksiyon özelliği taşıyan Full HD kameralar ile de uyumlu olan son derece hızlı bu kart sayesinde muhteşem fotoğraf kareleri yakalanabiliyor ve video çekimi yapılabiliyor. Kartın UHS Speed Class 1 (U1) ve Speed Class 10 video kayıt özelliği sayesinde kullanıcılar, sıradan bir bellek kartına oranla daha iyi performans gösteren Full HD ve hatta 4K HD video kaydetme ve oynatma özelliklerinin keyfini çıkarabilecekler.

SanDisk Extreme microSDHC ve microSDXC UHS-I kartları zorlu koşullar için tasarlandı ve yine zorlu koşullarda test edildi. Kartlar; su geçirmez, darbeye ve x-ray ışınlarına karşı dayanıklı.

Bunlara ek olarak yeni kartlara dahil olanlar ise şöyle;

• SD™/SDHC™/SDXC™ destekli cihazlarla uyumlu bir adaptör
• Kazara silinen görüntüleri geri getirmek üzere RescuePro® Deluxe veri kurtarma yazılımını ücretsiz indirme imkanı
• Ömür boyu sınırlı garanti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.