SanDisk’ten 128 GB’lık microSDXC Kart



Destek: Test Link
Donanım & Yazılım

Bir tırnak boyutundan daha küçük olan yeni SanDisk Ultra microSDXC kartı, kullanıcıların tek bir taşınabilir kartta binlerce şarkı ile fotoğraf ve saatlerce süren video görüntüleri yakalamalarını mümkün kılarak tüketicilerin kendi telefon ve tabletlerini depolama sınırlaması yokmuşçasına kullanmalarını sağlıyor.

SanDisk’in yüksek performanslı 128GB SanDisk Ultra microSDXC bellek kartı, kullanıcıların kendi cihazları ile etkileşim yolunu yeniden şekillendirecek. Şimdiye kadar tüketiciler, cihaz belleklerinin tek bir yerde yeteri kadar veri tutmaya elverişli olmamasından dolayı, sahip oldukları içerikleri birden çok ürün arasında dağıtmak zorunda kalmışlardı. 128 GB’lık bu microSD kart, kullanıcılarının kişisel veri arşivlerine hızlı, güvenli ve güvenilir erişim sağlamalarına olanak tanıyarak taşınabilir depolama seçenekleri tercihinde popüler hale gelecek.

Bugünün akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için ideal

Android akıllı telefonlar ve tabletler için tasarlanan yeni SanDisk Ultra microSDXC kartı, tüketicilere taşınabilir formda en yüksek depolama kapasitesini sunuyor. Full HD videoların ve yüksek kaliteli resimlerin çekimi için ideal olan 128 GB’lık SanDisk Ultra microSDXC kartı, sıradan microSD bellek kartlarına göre iki kat daha fazla hız ile en yüksek video kayıt performansını sağlıyor.

Android akıllı telefonları düzenlemenin, iyileştirmenin ve yedeklemenin daha akıllı yolları

SanDisk® Memory Zone uygulamasının yeni sürümü (beta sürümü Google Play™ store’dan edinilebiliyor), kullanıcıların tüm dosyalarını kendi telefon belleklerindeki uygun tek bir yerden kolaylıkla görüntüleme, erişme ve yedeklemelerine izin veriyor. SanDisk Memory Zone uygulamasının bir parçası olarak SanDisk tarafından piyasaya sürülen yeni özellik OptiMem™, Android kullanıcılarının eski fotoğraf ve videolarının bazılarını microSD kartlarına4 otomatik olarak aktararak telefonlarının dahili belleklerini artırmalarına olanak tanımakta. OptiMem, kullanıcıların mobil cihaz bellek seviyesini sürekli olarak izleyecek ve dahili bellek önceden tanımlanan eşiğin altına düştüğü zaman kullanıcıları bilgilendirecek.

10 yılda 1.000 kat artış

MicroSD kart formatının ilk kez 2004 yılında 128 MB’lık kapasite ile piyasaya sürülmesinden sonra SanDisk, on yıldan daha az bir sürede 128GB’lık SanDisk Ultra microSDXC kartı ile microSD kartlarının depolama kapasitesini 1.000 kat artırdı. Taşınabilir bir microSD kartta 128GB’lık depolama alanına olanak sağlamak adına SanDisk, her biri saç telinden daha ince olmak üzere, dikey olarak yığılmış 16 bellek zarına izin veren yenilikçi ve tescilli bir teknik geliştirdi.

128GB’lık Ultra microSDXC kartın tasarımında kullanılan teknoloji, mobil kullanıcıların beklentisi ile örtüşmekte ve SanDisk’in mobilite alanındaki kararlılığını göstermektedir. Bu yüksek kapasitenin tırnak büyüklüğünden daha küçük bir microSD kartının içine sığdırılabilmesi sıra dışı bir yeniliktir ve kullanıcıların mobil cihazları ile yapabileceklerinin sınırlarını genişletmektedir. 128GB’lık Ultra microSDXC kartı, kullanıcıları depolama sınırlamaları gibi içerik endişelerinden uzak tutuyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.