Samsung’dan Galaxy S3 İçin Android 4.3 AçıklamasıDestek: Test Link
Mobil Dünya

Samsung, bir süredir bazı modelleri için Android 4.3 güncellemesini dağıtıyor. Galaxy S3 için de Android 4.3 güncellemesinin dağıtımına başlayan Samsung, bu güncelleme ile ilgili yaşanan problemlere ilişkin açıklama yaptı.

Galaxy S3 kullanıcılarının Android 4.3 güncellemesi sonrasında yaşadığı problemler nedeniyle güncellemenin bu model için dağıtımını durduran Samsung, konuyla ilgili açıklama yaptı. Samsung İngiltere ofisi tarafından yapılan açıklamada kullanıcıların yaşadıkları sorunların araştırılmaya başlandığı, bundan dolayı bu güncellemenin durdurulduğu ve ilerleyen günlerde yeniden dağıtılacağı belirtildi.

Galaxy S3 kullanıcıları, Android 4.3’ün ardından donma problemleri, müzik uygulamasındaki hatalar ve kablosuz bağlantı gibi bazı işlemlerde sorunlar yaşamıştı. Güncelleme Samsung tarafından yeniden dağıtılmaya başlandığında sizlerle paylaşacağız.

Yorumlar

  1. O'Veli Budak

    S4’te de sorun yarattı gibi. Bazı uygulamaları doğru kullanamak ve gelen aramaları seslerini duymanıza rağmen ekranda görememeniz gibi. En azından ben yaşadım bu sorunları. 4.3’e güncellediğim için pişmanım.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.