Samsung ve Deezer’dan İş BirliğiDestek: Test Link
Mobil Dünya

İş ortaklığı kapsamında Samsung Galaxy S5, içerisinde Deezer önceden yüklenmiş olarak satışa sunulacak ve Galaxy S5 satın alan herkes, 3 aylık Deezer Premium+ üyeliğe ücretsiz sahip olacak.

Anlaşmayla Samsung, müzik içeriğini kalite ve erişim açısından güçlendirmiş olacak ve Deezer’ın 30 milyondan fazla şarkıdan oluşan kataloğunu kullanıcılarına 3 ay boyunca, yüksek ses kalitesinde (320 kbps), ücretsiz ve reklamsız olarak sunacak.

Samsung Electronics Avrupa Medya Çözüm Merkezi Başkan Yardımcısı Lee Epting konuyla ilgili açıklamasında; “Bu muhteşem ortaklık tüketicilerimiz için mevcut olan en iyi içeriği sağlamaya yönelik kararlılığımızı en iyi şekilde ortaya koyuyor. Dijital müzik piyasası inanılmaz bir hızda gelişiyor ve insanlar fiziksel sahiplik yerine müziğe daha fazla erişilebilirlik talep ediyor. Deezer ile ortaklığımız tüketicilere, zengin ve kapsamlı bir içerik kataloğuna Samsung’un hızla genişleyen cihaz ağı üzerinden anında erişim imkanı sağlıyor” dedi.

Deezer CEO’su Axel Dauchez ise: “Bu muazzam bir işbirliği. Samsung şu anda piyasada bulunan en yenilikçi cihazları geliştiriyor ve biz de şu anda mevcut olan en sezgisel ve kişiselleştirilmiş müzik hizmetini sağlıyoruz. Birlikte, insanlara sahip olabilecekleri en iyi müzik deneyimini sunacağız” şeklinde konuştu.

Araştırmalar; dünya çapında akıllı telefon sahiplerinin yaklaşık %30’unun cihazlarında müzik streaming servislerini kullanarak dijital müzik kullanımının hızla artmasına destek olduğunu gösteriyor. Deezer – Samsung iş birliği de bu trendin en önemli göstergelerinden biri olarak öne çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.