Samsung’dan Ses ve Görüntü Sistemlerinde İndirimDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Samsung, ses ve görüntüyü en yüksek kalitede sunan ürünlerde dikkat çekici indirimler sunan kampanyalara imza atıyor.

Samsung, ev sinema sistemlerinin yanı sıra Soundbar’larda ayrıcalıklı indirimlerle dikkat çeken yeni paket kampanyalarıyla tüketicinin yüzünü güldürecek. 14 Eylül tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında sunulan ilk indirim paketi; kablosuz Soundbar ve son teknoloji TV sahibi olmak isteyenlere bekledikleri müjdeyi veriyor.

Söz konusu paket dahilinde; H6270 veya H6470 model HD LED TV’lerle beraber kablosuz Soundbar satın alan kullanıcılar; 499 TL’lik HW-F450 model Soundbar’a 299 TL, 599 TL’lik HW-H450 model Soundbar’a ise 399 TL karşılığında sahip olabilecek.

SoundShare olarak bilinen bir teknoloji ile Bluetooth üzerinden TV’ye doğrudan bağlanan ve tek bir uzaktan kumanda ile yönetilebilen Samsung Soundbar’lar; kusursuz ses kalitesiyle TV deneyimini yepyeni bir boyuta taşıyor.

3D Sound Plus özelliği sayesinde ses, hareket ve ekrandaki görüntülerin derinliği arasında akıllı bir eşleştirme yapılabilmesini sağlayan ürün, Akıllı Hoparlör Konumlandırma özelliği sayesinde sesi doğru hoparlörlere yönlendirebiliyor.

Görüntü ve sesi en yüksek kalitede sunarak TV izleme keyfini eşi benzeri olmayan bir ev eğlencesine dönüştüren Samsung Ev Sinema Sistemleri’ne özel kampanya paketi ise Samsung’un sunduğu bu üst düzey teknolojiyi eşsiz fiyatlarla kullanıcıların evine taşıyacak.

14 Eylül tarihine kadar kampanya kapsamındaki ev sinema sistemlerinden; HT-H4550R/TK model ev sinema sistemini 799 TL yerine 599 TL, HT-H5500/TK model ürünü 799 TL yerine 599 TL, HT-H5550/TK model ürünü 1.199 TL yerine 899 TL, HT-H5550W/TK model kablosuz ev sinema sistemini de 1.299 TL yerine 999 TL’ye satın alabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.