Samsung’un NX2000 Akıllı Fotoğraf Makinesi Türkiye’deDestek: Test Link
Fotoğraf Makinesi

Samsung, Samsung SMART Camera teknolojisiyle donatılan şık, ince ve kompakt tasarımlı NX2000’i Türkiye pazarında satışa sundu.

Tam dokunmatik ekranı ile büyük kullanım kolaylığı sağlayan NX2000, NFC teknolojisi sayesinde akıllı telefon ve tabletlere anında fotoğraf ve video aktarımı gerçekleştiriyor. Yeni Samsung NX2000, günlük yaşamlarını sosyal medyada paylaşmaktan hoşlanan fotoğraf tutkunları için geliştirildi.

NX2000’de bulunan ve Samsung tarafından geliştirilen büyük 20.3MP ASP-C CMOS sensörü son derece keskin ve detaylı görüntü sağlarken, az ışıklı ortamlarda bile mükemmel görüntüler elde edilmesine olanak tanıyor. Fotoğraftaki kumlanmayı azaltan, hızı artıran ve üstün renk üretimi için çalışan DRIMe IV işlemcisiyle NX2000, 8fps hızlı ve devamlı çekimle hızlı yaşam temposuna kolaylıkla ayak uydurarak hiçbir anı kaçırmamanızı sağlıyor. Çekmek istediğiniz nesne hızlı hareket ediyor veya siz koşuyor olsanız bile saniyenin 4000’de biri hızda çalışan enstantane net fotoğraf çekilmesini kolaylaştırırken, geniş ISO aralığı (100 ile 25600) her koşul altında ve doğru ışıkta kaliteli görüntüler elde edilmesini mümkün kılıyor.

Samsung-NX2000-webeyn-2

NX 2000 3,7-inç WVGA tam dokunmatik ekranı ile bütün özelliklerinin kontrolünü her zamankinden daha kolay hale getirirken 14 farklı akıllı modu sayesinde çekim yaptığınız yere ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı ortam seçenekleri de sunuyor.

Kullanıcılar Action Freeze moduyla, koşan bir çocuk gibi hızlı hareket eden nesnelerin fotoğrafını rahatlıkla çekebiliyorlar. Best Face özelliği ise art arda beş fotoğraf çekerek, kullanıcının fotoğraftaki her kişinin en iyi yüz ifadesini seçmesine izin veriyor. Samsung’un yenilikçi i-Function sistemi; diyafram açıklığı veya poz süresi gibi muhtelif ayarları lens ile kontrol etmek suretiyle kullanıcıların yaratıcılıklarını daha iyi ortaya koyabilmelerini sağlıyor.

NX2000’in, fotoğraflarınıza canlılık kazandıran 3D Fotoğraf ve Film Çekimi yetenekleri ile Samsung’un 45mm 2D73D lensinin (ayrıca satılmakta) birleşimi uyumlu 3D TV’lerde görüntülerinizi kolaylıkla oynatmanıza olanak sağlıyor. Full HD Video Kaydı, videoların da fotoğraflarla aynı detay, renk ve kaliteye sahip olmasını sağlıyor. Böylelikle kullanıcılar hikayelerini olduğu gibi izleyebiliyor. NX2000, beyaz ve siyah renklerde satışa sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.