Samsung NX Mini Türkiye’deDestek: Test Link
Fotoğraf Makinesi

Samsung, dünyanın en ince ve en hafif değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesi NX Mini’yi Türkiye’de satışa sundu.

NX Mini, beyaz, nane yeşili, kahverengi ve siyah olmak üzere 4 farklı renk seçeneğine sahip. NX Mini, 180 derece döndürülebilir dokunmatik ekranı ile son dönemin “wefie” akımına en iyi şekilde uyum sağlıyor. Akıllı modlara sahip NX Mini aynı zamanda, göz kırptığınızı algılayarak herhangi bir düğmeye basmaya gerek kalmadan iki saniye sonra otomatik olarak fotoğrafınızı çekiyor.

NX Mini; 999 TL (9 mm lens) ve 1.149 TL (9-27 mm lens) tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatları ile tüketiciye sunuluyor.

Samsung-NX-Mini-webeyn-2

Samsung Türkiye Dijital Görüntüleme Ürün Grubu Satış ve Pazarlama Müdürü Cenk Güler, NX’yi şöyle değerlendirdi: “Selfie akımı 2011 yılında doğduğunda, Samsung ilk dönülebilir dokunmatik ekranlarla bu trende öncülük etti. Wefie trendinin heyecanından yola çıkılarak tasarlanan NX mini de, Samsung’un tüketicilerin beklentilerine özel ürün ve çözümler geliştirdiğine güzel bir örnek. NX mini, moda renklerdeki tasarımı ile hem şık, hem de çok güçlü bir cihaz. Hafif tasarımı, NX Mini’yi rahatça taşımanıza olanak tanıyor ve böylece her yerde kaliteli fotoğraf çekmeyi sağlıyor.”

NX Mini, beğendiğiniz kareleri kolayca yakalamanızı mümkün kılıyor. Sadece 158 gr gövde ağırlığı ve son derece ince (22,5 mm) tasarımı ile NX Mini, cebe veya çantaya kolayca sığabilecek kadar küçük olduğu gibi, fotoğraf kalitesinden de ödün vermiyor. Şık metal gövde ve deri görünümlü tasarıma sahip NX Mini, tarzına önem veren fotoğraf severlere de hitap ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.