Samsung Galaxy S5’in Üretimi Ocak’ta BaşlayabilirDestek: Test Link
Mobil Dünya

Samsung’un en yeni modeli olacak olan Galaxy S5’in üretimine Ocak 2014’te başlanabilir. Yeni gelişmeler, haberimizin devamında.

Gelen son gelişmeler ve plastik ile metal kasalı versiyonları bulunması beklenen Galaxy S5’in üretimi, Güney Kore’li internet sitesi ET News’e göre Ocak ayında Vietnam’da başlayacak. Aynı zamanda Ocak’ta başlayacak üretimin ardından ilk çeyrek içerisinde Galaxy S5 modelinin satışa sunulacağı belirtiliyor.

Apple’ın yeni iPhone modelleri için iki farklı model (iPhone 5S ve 5C) tanıtmasının Samsung’u da harekete geçirdiği ve Samsung’un da Galaxy S5 modeli için iki farklı model tanıtacağı söyleniyor. Ayrıca metal kasalı versiyonun esnek ekrana sahip olacağı düşünülüyor.

Bir diğer yandan Galaxy S5’te 5 inç büyüklüğünde Super AMOLED ekran, Apple’ın iPhone 5S’te kullandığı gibi 64bit işlemci, 16 megapiksel arka kamera, 3 GB RAM ve 4000 mAh batarya gibi teknik özelliklerin yer alması bekleniyor. Hatırlamak gerekirse Ekim ayında Güney Kore’li bir başka internet sitesi de Galaxy S5’in Ocak ayında tanıtılıp Şubat’ta satışa sunulacağını söylemişti.

Bakalım Galaxy S5 modelinin tanıtımı ne zaman gerçekleştirilecek? En yeni gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.