Samsung Galaxy S5’in Teknik Özellikleri Açığa ÇıktıDestek: Test Link
Mobil Dünya

Samsung Galaxy ailesinin en yeni üyesi olacak olan Galaxy S5’in teknik özellikleri, sızdırılan ‘kutu’ görselinde açığa çıktı.

Galaxy S5 ile ilgili haberler zaman ilerledikçe çoğalmaya başladı. Merakla beklenen bu modele ait olduğu iddia edilen bir kutu görseli paylaşıldı ve bu görselde cihazın teknik özellikleri de açığa çıktı.

Etkileyici özellikler

Galaxy-S5-kutu-webeyn

SamsungGalaxy S5.nl adlı internet sitesinin paylaştığı kutu görseline göre Samsung Galaxy S5; 2560 x 1440 piksel çözünürlükte 5.25 inç Super AMOLED ekran, dört çekirdekli 2.5 GHz hızında işlemci, 3 GB LPDDR3 RAM, 20 megapiksel kamera, Full HD (1080p) video kaydı, 3000 mAh kapasiteli batarya ve Android 4.4 KitKat işletim sistemi gibi başlıca teknik özelliklere sahip olacak.

Davetiyeler gönderilmeye başladı

Galaxy-S5-etkinlik-davetiyesi-webeyn

Paylaşılan görsel eğer gerçekten Galaxy S5’e ait ise, özelliklerin etkileyici olduğu bir gerçek. Diğer bir yandan Samsung, Mobil Dünya Kongresi kapsamında Unpacked 5 etkinliği düzenleyecek ve bu etkinlikte Galaxy S5’i resmi olarak tanıtacak. Etkinlik davetiyelerinin gönderimi başladı.

24 Şubat Pazartesi günü Türkiye saati ile 9’da başlaması beklenen Samsung Unpacked 5 etkinliği, internetten canlı olarak yayınlanacak. Gönderilen davetiyelerde Galaxy S5 ile birlikte geleceği tahmin edilen yeni kullanıcı arayüzüne ait bazı öğeler de görülüyor.

Şimdilik yeni amiral gemi modeli Galaxy S5 ile ilgili son gelişmeler bu kadar. Yeni gelişmeler olduğunda her zaman olduğu gibi web sitemiz WeBeyn üzerinden sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bizi takip etmeye devam edin.

Yorumlar

  1. Samsung unda Maşallahı var ya, her ay yeni bir telefon çıkartması da bir acaip.. 2000tl verip 1 ay sonra yeni bir model çıkartması kullanıcıyı açıkcası çok sıkıyor. daha insanlar telefona ısınmadan samsung galaxy 6 çıkar ve 5i milletin elinde patlar..

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.