Samsung Galaxy S5 ve Galaxy Gear 2 İle İlgili Yeni GelişmelerDestek: Test Link
Mobil Dünya

Samsung’un yeni amiral gemi modeli olması beklenen Galaxy S5 ve akıllı saatinin yeni modeli olacak olan Galaxy Gear 2 ile ilgili yeni gelişmeler var.

Galaxy S5 ile ilgili gelen son haberlere ve Samsung’un Bloomberg’e yaptığı açıklamalara göre Samsung’un bu yeni modeli, Nisan ayında satışa sunulacak. Belirtilene göre Samsung, Apple’ın iPhone 5S’te kullanmış olduğu Touch ID’ye rakip olarak Galaxy S5’te yer vermek üzere farklı bir teknoloji kullanacak.

Samsung üst düzey yöneticilerinden Lee Young-Hee, Samsung’un giyilebilir teknolojilere adımını attığı akıllı saati Galaxy Gear’ın yeni versiyonunun da Galaxy S5 ile birlikte satışa sunulacağını ve ilk modele oranla daha gelişmiş özellikler barındıracağını söyledi.

Galaxy Gear 2’nin tasarım olarak da değişiklikler içereceğini belirten Lee Young-Hee, 2014’ün ikinci yarısında satışa sunulacak olan Galaxy Note 4’ün de farklı açılardan görmeye imkân sağlayan üç taraflı ekrana sahip olacağını söyledi.

Galaxy-S5-arayuzu-webeyn

Diğer bir yandan, teknolojik cihazlarla ilgili sızıntılarıyla tanınan @evleaks, Twitter hesabı üzerinden Galaxy S5 arayüzü ile ilgili ekran görüntüleri paylaştı. Paylaştığı görüntülerle birlikte @evleaks, Galaxy S5’te Samsung’un geliştirmekte olduğu yeni bir arayüzü kullanacağını belirtti.

Zaman ilerledikçe ve yeni modellerin çıkış tarihleri yaklaştıkça, yeni bilgiler gelmeye devam edecek. En yeni gelişmeler için web sitemiz WeBeyn’i takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.