Samsung, Galaxy S4 Zoom Modeli HazırlığındaDestek: Test Link
Mobil Dünya

Galaxy_S4_webeyn

Teknoloji devi Samsung, kamera odaklı yeni bir akıllı telefonu piyasaya sürmeyi hazırlanıyor.

Nisan ayında amiral gemisi Galaxy S4‘ü piyasaya süren Samsung, iddialı cihazlar hazırlamaya devam ediyor. Güney Kore merkezli şirket, Nokia‘ın 41 megapiksel kamera çözünürlüğüne sahip Lumia modeline rakip olarak Galaxy S4 Zoom adlı bir cihazı piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Galaxy-S4-Zoom

Samsung‘a yakınlığı ile bilinen SamMobile adlı site, Zoom modelinin görselini sızdırdı. Galaxy S4‘ün kamera odaklı hali olarak adlandırılan Galaxy S4 Zoom, tasarımı ile Samsung’un akıllı kamera modeli olan Galaxy Camera‘yı andırıyor.

Galaxy Camera‘nın telefon hali olarak gözüken Samsung Galaxy S4 Zoom modeli iddialara göre 4.3 inçlik 960×540 piksel çözünürlükte Super AMOLED ekran, çift çekirdekli 1.6GHz saat hızında çalışan işlemci, 16MP çözünürlükte ana kamera, 10x optik zoom, 8GB depolama kapasitesi, Android 4.2.2 işletim sistemi, microSD desteği, WiFi, Bluetooth 4.0, A-GPS gibi teknik özelliklere sahip olacak.

Galaxy S4 Active modelinden sonra Samsung‘un 20 Haziran‘da düzenleyeceği etkinlikte Galaxy S4 Zoom modelini tanıtması bekleniyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.