Samsung Galaxy S4 Türkiye’de Resmi Olarak TanıtıldıDestek: Test Link
Mobil Dünya

Galaxy_S4_webeyn

Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy S4‘ün ülkemizde resmi olarak tanıtımı gerçekleştirildi. Ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

Hayatı kolaylaştıran ve zenginleştiren güçlü özellikleriyle dikkat çeken Galaxy S4, Türkiye pazarına sunuldu. Samsung Galaxy S4, tüm dünya ile aynı anda Türkiye‘de 27 Nisan tarihinde 10:00‘dan itibaren satışa sunulmuş olacak.

Galaxy-S4-webeyn

Samsung Electronics Türkiye Başkanı SungYong Hong konuyla ilgili açıklamasında; “GALAXY S4 kullanıcıları bir araya getiriyor, günlük yaşamı zenginleştiriyor ve bunu yaparken mobil inovasyon konusunda standartları belirliyor. Dünyanın dört bir yanındaki tüketicilerden gelen yoğun ilgiye gerçekten değer veriyoruz ve Türkiye’deki kullanıcıları böyle merakla beklenen ve hayatlarına eşlik edecek bir akıllı telefon ile buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. Samsung GALAXY S4 bir kez daha, akıllı telefon pazarında çıtayı yükseltiyor ve sizi anlayan özellikleriyle bir akıllı telefondan beklentilerin çok ötesine geçiyor” dedi.

New York’ta gerçekleştirilen global tanıtım etkinliğinin ardından Samsung, Galaxy S4’ü dünyanın önemli şehirlerinde dünya turuna çıkarıyor. İstanbul’a da gelen Galaxy S4 Dünya Turu, kullanıcılara yeni Galaxy S4’ü ilk olarak deneyimleme fırsatı sunuyor.

Galaxy S4, birçok yetkili satış noktası ve operatörler aracılığı ile satışa sunulacak. Tüm operatörlerin kampanya / fiyatlarını bir arada topladık. Buraya tıklayarak bakabilirsiniz. Ayrıca 26 Nisan‘da düzenlenecek olan İstanbul ve Ankara konserleri ile ilgili paylaştığımız haberi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Galaxy S4’ün dikkat çeken ve işinizi kolaylaştıracak özellikleri > Sayfa 2

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.