Samsung Galaxy S4 Roadshow Turu BaşlıyorDestek: Test Link
Mobil Dünya

Bodrum, Çeşme ve İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Galaxy S4 Roadshow kapsamında kullanıcılar, Galaxy S4’ün hayatı kolaylaştıran ve zenginleştiren özelliklerini keşfedecekler. 1 Ağustos’ta Bodrum’da başlayan tur, Eylül ayına kadar Çeşme ve ardından İstanbul’da devam edecek.

Samsung Electronics, Galaxy serisinin yeni amiral gemisi Galaxy S4’ü, gerçekleştireceği Roadshow kapsamında yazın en sevilen tatil mekanlarında kullanıcılarla buluşturuyor. 1 Ağustos’ta Bodrum’da başlayan tur, 17 Ağustos’ta Çeşme ve 28 Ağustos tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek.

Kullanıcılar Galaxy S4 Roadshow için özel olarak tasarlanan ciplerde, S4’ün üstün özellikleriyle tanışma fırsatını yakalayacaklar. Bodrum meydanında ise Galaxy S4 ailesinin en yeni üyeleri Galaxy S4 Zoom, S4 Active ve S4 mini’nin yanı sıra Galaxy Mega, Galaxy Tab 3 serisi ve Galaxy Note 8’i de yakından deneyimleyebilecekler.

Galaxy-S4-Roadshow-webeyn-2

Samsung Galaxy S4 Roadshow, 1-15 Ağustos tarihleri arasında Bodrum merkez başta olmak üzere Xuma, Fink Beach Club, Fink Club, Ship A Hoy, Arnavutköy Balıkçısı, Biber, Tango, Cafe Del Mar, Gümüşlük Club & Üzüm Kızı, Hadigari ve Yalıkavak’ı ziyaret edecek.

17-25 Ağustos tarihleri arasında Çeşme’de gerçekleştirilecek Roadshow; Çeşme Merkez, Alaçatı, Alaçatı Surf Schools, Aya Yorgi – Babylon, Aya Yorgi – Kafe Pi, Aya Yorgi – Marrakech, Sole Mare Beach Club, Paparazzi Beach Club, Fun Beach Club ve Bobou Beach Club’ı ziyaret edecek.

İstanbul’daki etkinlikler ise 28 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında, Bağdat Caddesi, İstinye Park, Bebek, Arnavutköy, Kuruçeşme, Ortaköy, Nişantaşı Abdi İpekçi ve Etiler Nispetiye caddelerinde gerçekleştirilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.