Samsung Galaxy S4 Mini, Ayda 1 TL’den Başlayan Fiyatlarla Avea’daDestek: Test Link
Mobil Dünya

Avea, Samsung’un en çok tercih edilen akıllı telefon modeli Samsung Galaxy S4’ün güçlü ve kompakt versiyonu olan Samsung Galaxy S4 Mini’yi tarifeye ek ayda sadece 1TL’den başlayan fiyatlarla Avea İletişim Merkezleri’nde satışa sunuyor.

Samsung Galaxy S4 Mini, Avea’nın sade, ekonomik ve çeşitliliği bir arada sunarak müşterilerini özgürleştiren S.E.Ç paketleri eşliğinde, 24-36 ay taahhüt olmak üzere farklı ödeme seçenekleriyle meraklılarıyla buluşuyor.

Samsung Galaxy S4 Mini’ye ilk 3 ay 100 MB internet hediyeli tarifeye ek ödeme seçeneğinin yanı sıra, internet paketli teklifleri ve her şey dahil 1000 dakika, 1000 SMS ve 4GB veya 500 dk + 500 SMS + 1 GB olmak üzere 4 farklı teklifle sahip olunabiliyor. Cihazın peşin satış fiyatı KDV dahil 1.199TL olup; ilk 3 ay 250 MB internet paketi hediye ediliyor. Avea’nın, çift taşıyıcılı MobilPlus teknolojisiyle Türkiye’nin 81 ilinde yüksek hızlı mobil internete bağlanılabiliyor; Surf&Talk hizmetiyle de cep telefonuyla konuşulurken aynı anda internete bağlanmaya devam edilebiliyor.

Galaxy S4 görünümünü ve kullanım hissini, çok daha kompakt bir yapıda sunan GALAXY S4 Mini; 4.3 inç qHD Super AMOLED ekranı, yalnızca 107 gram olan ağırlığı ve 1.7 GHz çift çekirdekli işlemcisiyle, hem hızlı hem de çok daha pratik bir deneyim yaşatıyor.

Galaxy S4 Mini, 8 megapiksellik arka ve 1.9 megapiksellik HD ön kamerası ile kullanıcıların en önemli anlarını ölümsüzleştirmelerini sağlarken; “Sesli Fotoğraf” özelliğiyle de fotoğraf çekildiği sırada ortamda bulunan sesleri kaydediyor.

“S Travel” uygulaması ile hem seyahat yardım ve bilgi hizmeti, hem de bir sonraki seyahatinize ilişkin öneri alabilme fırsatı sunan cihazın “Anı Albümü” özelliği sayesinde, fotoğraflar otomatik olarak “smart” formatta düzenlenebiliyor. Galaxy S4 Mini ile çektiğiniz fotoğraflar sosyal medya hesaplarınızda oluşturacağınız özel albümle otomatik olarak kaydedilip bir araya getiriliyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.