Samsung Galaxy S4 İçin Güncelleme YayınlanıyorDestek: Test Link
Mobil Dünya

Galaxy_S4_webeyn

Samsung’un yeni amiral gemi modeli Galaxy S4 için ilk güncelleme yayınlanıyor. Güncelleme ile birlikte ne gibi yenilikler geliyor? İşte ayrıntılar.

Çeşitli yazılımsal özellikler ve uygulamalardan ötürü Galaxy S4 kullanıcılarına yaklaşık 8 GB alan kalmasından dolayı şikayetler geliyordu. Samsung yetkilileri ise bu durumla ilgili çalışmalarını devam ettirdiklerini ve kullanıcılara sunulacak olan güncelleme ile bu durumun çözüleceği ifade etmişti. Aradan geçen zaman diliminde Galaxy S4 için ilk güncelleme yayınlanıyor.

Galaxy-S4-yeni-webeyn

Gelen güncelleme ile birlikte artık uygulamaların hafıza kartına taşınabilmesi mümkün kılınıyor. Böylelikle isteyen kullanıcılar, uygulamaları hafıza kartına taşıyabilecek. Ayrıca kullanılabilir alanı 9.23 GB‘a çıkaran güncelleme, bazı küçük hataları da düzeltiyor.

Güncellemenin Almanya‘daki Snapdragon işlemcili Galaxy S4‘ler dağıtımına için başlandı. İlgili güncelleme bir süre sonra ülkemizdeki Exynos işlemcili Galaxy S4‘lere de gelecek.

Yeni gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

Yorumlar

  1. Bana guncelleme geldi. Gb sorununu cozmusler ve ust cubuga akilli duraklatma koymuslar ama bu calismiyor bende bi sire once calisiyordu simdi olmuyor. Video acikkken baska bi tarafa bakiyorum video durmuyor. Neden boyle oluyor?

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.