Samsung Galaxy S4 Fiyatının 2000 TL Altında Olması BekleniyorDestek: Test Link
Mobil Dünya

Galaxy_S4_webeyn

Bir süre önce tanıtılan Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy S4, farklı özellikleriyle birçok kullanıcının beğenisini kazanmış durumda.

samsung_galaxy_s4_black

Galaxy S4 ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Samsung Türkiye Pazarlama Müdürü Özlem Koçdar, içerisinde Türkiye‘nin de olduğu 9 farklı ülkede ürünün yerel lansmanının yapılacağını belirtti. Fiyatının 2000 TL‘nin altında olması beklenen Galaxy S4‘ün Galaxy S3‘ün piyasaya çıktığı seviyede olacağı vurgulanıyor.

4 çekirdekli işlemciye sahip Samsung Galaxy S4‘te, Dual Camera özelliğiyle aynı anda iki kameradan da kayıt yapılabiliyor. 5 inç Full HD Super AMOLED ekranlı yeni S4 sadece sadece 7.9 mm kalınlığında ve 130 gram ağırlındaki Galaxy S4’te, 2600 mAh‘lik batarya kullanılıyor. 2 GB RAM ve 3 farklı dahili hafıza seçeneği bulununan cihaz 16 / 32 ve 64 GB‘a ek olarak, 64 GB‘a kadar microSD seçeneği ile birlikte satışa sunulacak.

İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy S4′ün Galaxy S3′ten Farkları

Yorumlar

  1. Bence daha pahalı olacak gibi. Çünkü Galaxy S3 şu aralar fırladı. Bu özelliklere zaten iPhone ile yarışır gibiler belki o yüzden fiyat kırabilirler

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. Kazıklanmak istemiyorsanız çıkar çıkmaz almayın en az 2-3 ay sabredin.Aranızda S5 bekleyen varsa s4 ü alsın çünki s5 5 inc in altında olmayacak sadece donanım artacak bu kadar 🙂

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.