Samsung Galaxy S3 İçin Android 4.1 Jelly Bean HazırDestek: Test Link
Mobil Dünya

Galaxy S3

Samsung, GALAXY S3 için Android 4.1 (Jelly Bean) yazılım güncellemesinin, Türkiye’deki kullanıcılar için hazır olduğunu açıkladı.

Galaxy S3Android Jelly Bean güncellemesi ile birlikte Samsung Electronics, Android cihazlardaki liderlik konumunu daha da güçlendirmiş oluyor. Yazılım güncellemesi; Samsung’un satış rekorları kıran modeli GALAXY SIII cihazlarında geçerli olacak. Galaxy S III için sunulan Android 4.1 yazılım güncellemesi PC senkronizasyon yazılımı KIES üzerinden indirilebilir.

Odak noktasına insanı koyan ve doğadan ilham alarak tasarlanan GALAXY S III, kişiselleştirilmiş ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunuyor. 4.8 inç HD Super AMOLED geniş ekranı ile göz alıcı bir görüntüleme deneyimi sağlayan GALAXY S III aynı zamanda, güçlü kamera özellikleriyle de istenilen her anı kolayca ve anında yakalamayı mümkün kılıyor. GALAXY S III’ü farklı kılan bir diğer özelliği ise; akıllı yazılımı sayesinde kullanıcısının yüzüne, hareketlerine ve sesine yanıt vermesi. Bunun yanı sıra GALAXY S III; Akıllı Bekleme, S Beam ve AllShare Cast gibi kullanıcı deneyimini benzersiz yapan ve performansı daha da güçlendiren geliştirilmiş özellikler sunuyor.

Yorumlar

  1. fatihizm

    Samsung’a sadece en iyi Android derleyicisi olduğu için saygı duyuyorum. Onun dışında en kısa süre içinde evdeki Samsung LED TV’imi bile değiştireceğim!

    Lanet Apple çıkarmadı bir LED!

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.