Samsung Galaxy NX Türkiye’de Satışa SunuluyorDestek: Test Link
Fotoğraf Makinesi

Android işletim sistemine sahip fotoğraf makinesi Samsung Galaxy NX, Ocak ayında Türkiye’de satışa sunuluyor.

Samsung tarafından geliştirilen ve alanında birçok ilke imza atan Galaxy NX fotoğraf makinesi, Ocak ayında Türkiye’deki tüketiciler ile buluşuyor. 3G bağlantılı Kompakt Sistem Fotoğraf Makinesi (CSC) ile Galaxy NX, sınıfının en iyi optik performansıyla, en güncel bağlantı özellikleri ve Android eko-sistem tabanlı uygulamaları tek cihazda bir araya getiriyor.

Galaxy-NX-webeyn-2

Galaxy NX, her görüntüyü anlatılmaya değer bir hikayeye dönüştürüyor. Sahip olduğu ileri teknoloji sayesinde kullanıcılar, deneyimlerini anında paylaşılabilecekleri bir hikayeye dönüştürme fırsatını elde ediyor ve nerede olurlarsa olsunlar, çektikleri mükemmel renk ve olağanüstü detaylara sahip fotoğrafları istedikleri kişiyle paylaşabiliyorlar.

Galaxy NX’te bulunan Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi sayesinde kullanıcılar, Android uygulama marketi ortamından yapacakları seçimler ile Galaxy NX’i kişisel tercihlere göre ayarlayabiliyor; göz alıcı fotoğraflar ya da videolar çekmekle kalmayıp montaj yapabiliyor; özel efektler ekleyebiliyor ya da aile ve arkadaşlar ile bağlantıda olabiliyor.

Galaxy-NX-webeyn-3

Galaxy NX, geniş özellik yelpazesi ile fotoğrafçılara, özgün bakışlarını çektikleri görüntüye yansıtabilme imkanı sunuyor. 31 farklı Akıllı Mod (Smart Mode) sayesinde kullanıcılar, bulundukları çevre için en uygun ayarları seçebiliyor ya da yeni ve sanatsal görüntüler yakalayabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.