Samsung Galaxy Mega Yakında Türkiye’de SatıştaDestek: Test Link
Mobil Dünya

Samsung

Samsung Galaxy Mega, Haziran ayının ikinci yarısında Türkiye’de satışa sunuluyor.

Samsung, akıllı telefonun taşınabilirlik ve rahatlığını bir tabletin gücü ve geniş ekran deneyimiyle birleştiren Samsung Galaxy Mega’nın tanıtımını gerçekleştirdi. Galaxy ürün ailesinin en yeni üyesi olan Mega, 6.3 inçlik HD ekranıyla sağladığı optimum okuma deneyiminin yanı sıra tek elle kullanılabilme ve cebe konulabilmesini sağlayan ultra incelik ve kolay taşınabilirlik özelliklerini dengeli bir şekilde bir arada sunuyor. Galaxy Mega, zahmetsiz kullanım deneyimi, çoklu pencere ve uygulamalar arası çoklu işlev gibi popüler akıllı telefon ve tablet özelliklerini bir arada sunuyor.

Galaxy Mega, tek bir cihazda olabilecek en fazla özelliği isteyenler için, üstün kaliteyi daha da uygun fiyatla sunan ideal bir seçenek. Yatay mod desteğine sahip 6.3 inçlik HD LCD ekranıyla Galaxy Mega internette sörf, video izleme ve SNS gibi farklı uygulamalar için sıra dışı bir geniş ekran deneyini yaşatabiliyor. Aynı zamanda hafif ve ince olan Galaxy Mega, inanılmaz bir taşınabilirliğin yanı sıra kolay ve rahat mobil telefon kullanımı sağlıyor.

Galaxy-Mega-webeyn

• ‘Group Play’: Aynı Wi-Fi ağına bağlı 8 cihaza kadar zahmetsiz içerik paylaşımı sağlıyor.

• ‘Samsung WatchON’: Daha kusursuz bir TV deneyimi için kızılötesi uzaktan kumandaya dönüşüyor.

• ‘Samsung Link’: Fotoğrafları, videoları, notları veya müziği kolayca televizyon, tablet veya bilgisayara iletiyor.

• ‘ChatON’: İletişiminizi daha da güçlendirmek için ekranınızda ne varsa arkadaşlarınızla paylaşın. Ekran paylaşma özelliği sayesinde dosya ya da veri transferi yapmanıza gerek olmadan telefonunuzun ekranını kolayca paylaşmanızı sağlıyor.

Samsung Galaxy Mega 6.3 hem en yeni Android 4.2 Jelly Bean ile çalışıyor ve çift çekirdekli işlemci özelliğine sahip. Favori uygulamalar, müzikler, videolar ve fotoğrafların depolanmasının yanı sıra, dahili hafızaya ek olarak 64GB’a kadar genişletilebilen ek hafıza olanağı bulunuyor. Cihazların gelişmiş yazılımları aynı zamanda daha verimli işlemci kullanımı ile artırılmış pil ömrü sağlayarak kullanıcılara daha uzun telefon görüşmesi süresi ve mültimedya kullanımı keyfi sağlıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.