Samsung Galaxy Grand Türkiye’de Satışa SunuluyorDestek: Test Link
Mobil Dünya

Samsung

Etkileyici özelliklere sahip Samsung Galaxy Grand, Türkiye’de satışa sunuluyor.

Samsung Electronics bir telefondan çok daha fazlasını isteyen kullanıcılar için ideal akıllı telefon olan Samsung Galaxy Grand’i tanıttı. Google’ın işletim sistemi olan Android 4.1.2 Jelly Bean’e sahip Samsung Galaxy Grand 5 inçlik canlı ekranı; mesajlaşma, çoklu ortam ve internet içeriğini canlı renk ve parlaklıkla sunarak, kapsamlı bir izleme deneyimi sağlıyor. Samsung Galaxy Grand, Multi Window özelliği sayesinde ekran görüntüsünü değiştirmeye gerek kalmadan aynı anda birden fazla uygulamayı açmanıza ve gerçek bir çoklu görev deneyimi yaşamanıza olanak tanıyor.

Galaxy-Grand-webeyn

Samsung Galaxy Grand’in etkileyici 1.2 GHz çift çekirdekli işlemcisi, çoklu görevlerin sorunsuz bir şekilde yapılmasını, internette daha hızlı gezinmeyi, adeta bir şimşek hızıyla ekranlar arasında geçiş yapabilmeyi ve en zorlu uygulama ve oyunlar için en üst düzey grafik görüntülerin elde edilmesini sağlıyor.

Samsung Galaxy Grand’de ayrıca, deklanşör gecikmesi sıfır olan ve çok hızlı bir şekilde açılan güçlü bir fotoğraf makinesi de bulunuyor. Fotoğraf makinesi, en karanlık ortamlarda bile net fotoğraflar çekilmesine olanak tanıyan arka fon aydınlatma sensorunun yanı sıra Full HD video kayıt özelliğini de içinde barındırıyor.

Teknik özellikler

İşlemci: 1.2 GHz Çift Çekirdekli işlemci
Ekran: 5.0” WVGA TFT LCD
İşletim sistemi: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
Kamera: 8 megapiksel arka kamera (Otomatik odaklama, flaş ve sıfır deklanşör gecikmesi) 2 megapiksel ön Kamera
Hafıza: microSD ile 64 GB’a kadar arttırılabilir 8 GB dahili hafıza
RAM: 1 GB
Boyutlar: 77 x 143.7 x 9.6 mm, 162 g
Batarya: 2100 mAh

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.