Samsung Galaxy Gear Türkiye’de Satışa SunuluyorDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Samsung, giyilebilir teknolojilere adım attığı akıll saati Galaxy Gear’ı Ekim ayından itibaren Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturuyor.

Giyilebilir teknolojide ilgi gören akıllı saat Galaxy Gear kullanıcılara benzersiz, entegre bir mobil deneyim sunuyor. Çeşitli operatörler ve mağazaların Galaxy Note 3 ile birlikte hediye ettiği Galaxy Gear, 799 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ile bu aydan itibaren tüketiciye sunulacak.

Samsung-Galaxy-Gear-webeyn

Jet Siyah, Kahve Grisi, Vahşi Turuncu, Yulaf Beji, Gül Sarısı ve Limon Yeşili renklerinde satışa sunulacak olan Samsung Galaxy Gear; 1.63 inç Super AMOLED ekran (320 x 320) ve 1.9 megapiksel BSI sensörü barındıran bir kameraya sahip.

Her an bağlantıda kalmanızı sağlayan Samsung Galaxy Gear sizi; çağrılar, metin mesajları ve e-postalar hakkında bilgilendiriyor. Galaxy Gear’ınızda bir e-posta uyarısı aldığınızda ve e-postayı görüntülemek istediğinizde, Galaxy Note’unuzu Galaxy Gear’a yaklaştırmanız yeterli oluyor. Smart Relay (Akıllı Görüntüleme) özelliği, yaklaştırdığınız anda Galaxy Note 3’te e-postanızı görüntülemenizi sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.