Samsung Galaxy Gear Alanlara 32 GB microSD Kart HediyeDestek: Test Link
Mobil Dünya

Samsung, giyilebilir teknolojilere adım attığı akıllı saati Galaxy Gear‘ı alan kullanıcılara 32 GB kapasiteye sahip microSD kart hediye ediyor.

Samsung; çarpıcı renk seçenekleri, ince ve zarif tasarımı ile giyilebilir teknolojileri günlük yaşama daha da entegre eden Samsung Galaxy Gear alan herkese, 32 GB microSD kart hediye ediyor. Bu kampanya 31 Aralık tarihine kadar geçerli olacak.

Yenilikçi ve modaya önem veren kullanıcılara siyah, beyaz, gri, turuncu, sarı ve roze gibi çarpıcı renk seçenekleri sunan Galaxy Gear, 1.9 megapiksel BSI sensörlü kamerası ve 1.63 inç Super AMOLED ekranı ile kullanıcıları cezbediyor.

Samsung-Galaxy-Gear-webeyn

Telefonunuz cebinizdeyken bile bağlantıda kalmanızı sağlayan Galaxy Gear ile çağrılar, metin mesajları, e-postalar hakkında bilgilenirken aynı zamanda bu iletilerin ön izlemesini görerek mesajları okuyabilirsiniz. Galaxy Gear’a gelen bir e-postayı okumak içinse tek yapmanız gereken telefonunuzu Galaxy Gear’a yaklaştırmak, bu sayede Akıllı Görüntüleme (Smart Relay) özelliği ile e-postalar Galaxy Note 3’ünüzde görüntüleniyor.

Galaxy Gear’da bulunan dahili hoparlör sayesinde telefonu elinizde tutmadan gelen çağrıları cevaplayabilir, görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Örneğin, bir yandan yılbaşı partiniz için hazırlanırken, diğer taraftan telefon konuşmalarınızı yapabilir, alarmınızı kurabilir, mesaj yazabilir ya da takvim girişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Galaxy Note 3’ün yanı sıra, Android 4.3 güncellemesi ile Galaxy S4 cihazlarla da uyumlu hale gelen Galaxy Gear Türkiye’de 799 TL son kullanıcı satış fiyatı ile tüketiciye sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.