Samsung 2013 İçerik Geliştiriciler Konferansı Ekim SonundaDestek: Test Link
Etkinlik

Samsung, ilk kez düzenleyeceği İçerik Geliştiriciler Konferansı’nda katılımcılara, çoklu ekranda oyun oynama, eğitim, sağlık, giyilebilir teknolojideki trendler ve çok daha fazlasını sunmaya hazırlanıyor.

Samsung Electronics, ilk Samsung İçerik Geliştiriciler Konferansı’nı (Samsung Developers Conference 2013) 27-29 Ekim tarihleri arasında San Francisco’da gerçekleştiriyor. En yeni Samsung içerik geliştirme araç ve SDK’larının tanıtılacağı etkinlikte, Samsung’un geniş cihaz yelpazesi kapsamında içerik geliştiricilere yönelik sunduğu fırsatlar da yer alacak.

SDC 2013’ün sunucuları, oturum konuşmacıları ve katılımcıları arasında şu isimler yer alıyor:

• Christian Heilman, Open Web, HTML 5 ve Mozilla Destekçisi
• Mark Murphy, CommonsWare Kurucusu ve Android Topluluk Lideri
• Curtis Sasaki, Samsung Amerika Medya Çözümleri Merkezi Kıdemli Başkanı, Samsung Electronics
• David Eun, Açık İnovasyon Merkezi (Open Innovation Center) Başkanı, Samsung Electronics
• Samsung geliştiricileri: Box, Gracenote, PayPal, Trulia, Twitter ve diğer birçok geliştirici

Ek konferans oturumlarında ise içerik geliştiricilere yönelik çoklu ekranda oyun oynama, giyilebilir teknolojideki trendler ve akıllı televizyonlar için uygulama geliştirme gibi çeşitli konular ele alınacak.

Samsung ayrıca, Kablosuz Endüstri Ortaklığı (WIP) ile iş birliği çerçevesinde 26 ve 27 Ekim tarihlerinde iki günlük bir hackathon düzenleyecek. Bu konuyla ilgilenen içerik geliştiriciler http://samsungdevus.com/events/samsung-developer-conference-hackathon bağlantısından kayıt yaptırabilir. Katılımcılara, ayrıca konferansın özel VIP paketi verilecek.

SDC 2013 ile ilgili en son gelişmeler için @SamsungDevUS hesabını takip edebilir ve #SDC13 hashtag’ini kullanarak Facebook ve Google+ üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.