Samsung 19 Mart’ta Yeni Bir Ürün TanıtacakDestek: Test Link
Mobil Dünya

Bir süre önce Samsung’un Galaxy S5 modelinin Premium versiyonunu tanıtabileceğini sizlerle paylaşmıştık. Daha önce bahsi geçen ve aslında Mayıs ayında tanıtılması beklenen Galaxy S5 Premium modeline ait sürpriz bir haber Samsung Rusya’dan geldi.

Sosyal paylaşım platformu Twitter üzerinden paylaştığı mesajda “Yarın üst sınıf bir cihaz tanıtılacak” şeklinde açıklama yapan Samsung Rusya, bu modelin devrim niteleğinde olacağına dair sinyaller verdi.

Paylaşılan fotoğraftaki bayanın elinde gördüğümüz ve turkuvaz renkteki cihaz oldukça dikkat çekiyor. Cihazın 5 farklı renk seçeneğine sahip olacağı da belirtilmiş.

Paylaşılan bilgilerin ışığında cihazın büyük ilgi görmesi beklenirken, yarın yapılacak tanıtımın da bir o kadar etki yaratacağı düşünülüyor. Tüm bunların aksine mesajda cihazla ilgili herhangi bir detayın sunulmaması merakı arttırsa da moda temasının göz önüne alınarak tasarlandığı dikkatlerden kaçmıyor. Tahminlere göre büyük ihtimalle Samsung, yarın Galaxy S5’in Premium modelini tanıtacak ancak yine de resmi bir bilgi yok ve bir başka model de tanıtılabilir.

Konuya ilişkin net bilgileri yarın sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.