Resimlerinizi Yazıya DönüştürünDestek: Test Link
Diğer, İnternet

Text-Image banner

Resimlerinizi farklı karakterlere dönüştürmeye yarayan farklı bir siteyi tanıtacağız. Text-image.com…

Test-Image adlı site sayesinde resimlerinizi yazıya dönüştürebilirsiniz. Text-image.com, Resimlerinizi HTML, ASCII ve Matrix olmak üzere 3 farklı karaktere dönüştürmenize imkân tanıyor.

Örnek olarak dönüştürdüğümüz Facebook resmini ve çevrilmiş halini aşağıda görebilirsiniz:

Test-Image convert

Siteye girdikten sonra çevirme işlemi için “convert” bölümüne, daha önce çevrilen örnek resimler ve çevrilmiş halleri için “samples” bölümüne bakabilirsiniz.

iOS ve Android uygulamaları sayesinde Text-image.com’u mobil platformlarda da kullanabilirsiniz.

Adres: text-image.com

Yorumlar

 1. Merhabalar, sitenizi yakından takip ediyorum fakat dikkatimi çekiyor hep benzer nitelikte yazılar yayınlıyorsunuz, örneğin sürekli google doddle’ları, facebook ile ilgili haberler vs. içeriğiniz özgün ama sürekli kendini tekrar ediyor birazda farklı içeriklere yer vermenizi öneririm.Sonuçta böyle bir web siteniz varsa süreki güncel ve farklı içeriklere yer vermeniz gerektiğini düşünüyorum. İyi çalışmalar 🙂

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Atakan Uslu

   Merhaba,
   Öncelikle yorumunuz ve takipçimiz olduğunuz için teşekkür ederiz. 🙂
   Fakat bizim içeriğimiz / alanımız internet ve teknoloji. Dolayısıyla televizyondaki dizileri ya da diğer güncel konuları burada yayınlamamızın bir anlamı olmayacağından, içeriğimiz ve konseptimiz nasılsa onlara göre yazı yayınlıyoruz. Google, Facebook ya da Twitter’da herhangi bir yenilik – değişiklik olduğunda elbette yayınlayacağız. Daha farklı konularda yayınlamak, içeriğimize uygun olmaz.

   Tekrar teşekkürler,
   Sevgiler.

   Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.