Qualcomm’un Akıllı Saati Toq Smartwatch Satışa SunulduDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Qualcomm, akıllı saati Toq Smartwatch’ı satışa sunduğunu duyurdu. Ayrıntılar, haberimizin devamında.

Android tabanlı akıllı telefonlar ile uyumlu olan ve özel QualcommMirasol ekran teknolojisi ile donatılan Toq, günlerce süren pil ömrü ve parlak güneş ışığında bile görülebilirlik özellikleri ile kesintisiz bir akıllı saat deneyimi sunuyor.

Daha önce de açıklandığı üzere sınırlı sayıda üretilen bu akıllı saat, giyilebilir cihazlardaki çekici kullanıcı deneyimi sunmak için gereken çığır açıcı teknolojilere sahip olacak. Toq aynı zamanda aşağıdaki önemli teknolojileri sunuyor:

Qualcomm-Toq-Smartwatch-webeyn-2

• Mirasol ekran teknolojisi – Parlak güneş ışığında bile keskin ve sürekli açık bir görüntüleme deneyimi sağlamak için ortam ışığını kullanan, her zaman net ve görünür yansıtıcı ekran teknolojisi;

• Qualcomm WiPower LE teknolojisi – Sorunsuz, gerçek “drop and go” (bırak ve git) kablosuz şarj deneyimi.

• Stereo Bluetooth ses deneyimi – Tüm gün rahatınız ve kolayca takabilmeniz için kulak yolunuzun dışına oturan ilk gerçekten kablosuz stereo kulaklık.

Bluetooth kablosuz teknolojisini kullanan Toq, müşterilerin aramaları kabul etmelerini/reddetmelerini, mesajlar ile toplantı uyarılarını görüntülemelerini ve akıllı telefonları ya da All-Joyn etkin cihazlarından gelen seçtikleri uyarıları doğrudan bileklerinden almalarını sağlıyor. Qualcomm, yazılım güncellemeleri aracılığıyla Toq’a işlevler eklemeye devam edecek. Kullanıcılar tüm bunların yanı sıra AccuWeather ve E*TRADE’den önceden yüklenmiş hava ve borsa uygulamalarını da kullanabilecek.

349,99$’dan başlayan fiyatlara satışa sunulan Toq, toq.qualcomm.com internet adresi üzerinden sipariş edilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.